Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SphiNX Avatarı

Gerçek Adı
    isa
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    21:25
    Yaşadığı Yer
    Antalya

SphiNX Orman Genel Müdürlüğü Engelli İşçi Alım İlanı (24 Kasım -3 Aralık 2016)

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Devlet Personel Daire Başkanlığı : ilan linki: Kamu Personeli Alım İlanları

Orman Genel Müdürlüğü Engelli İşçi Alım İlanı
    09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak 01.09.2009 tarihindeyürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve EsaslarHakkında Yönetmelik hükümlerine göre; Genel Müdürlüğümüz taşra teşkilatında istihdamedilmek üzere aşağıda unvanları belirtilen pozisyonlara 24 adet Engelli Belirsiz Süreli (daimiişçi) personel alımı yapılacaktır.

ALINACAK ENGELLİ İŞÇİ POZİSYONLARIVasıflı İşçi 11 adet,Kalifiye İşçi 6 adet,Bakım Onarım İşçisi 3 adet,Torna Ustası 1 adet,Kartoteksçi 1 adet,Vasıfsız İşçi 1 adet,Şoför 1 adet,Toplamda 24 adet,Adaylarda aranacak şartlar ile diğer bilgiler

İŞKUR açık iş ilanlarında 10 gün süreyleilanda kalacaktır. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar ilan süresince başvurularını ilgiliİŞKUR Müdürlükleri aracılığıyla veya www.iskur.gov.tr adresinden yapabileceklerdir.Sözlü sınava, iş ilanında belirtilen kadro sayısının üç katı aday çağrılacaktır. Üç Katıaday; ortaöğretim ve üstü diploma talep edilen açık engelli kadroları için 2016 EKPSS puansıralamasına göre İŞKUR tarafından, en az ilköğretim diploması talep edilen kadrolar içinise noter huzurunda çekilen kura sonucuna göre belirlenecektir. Kura yeri ve tarihi İŞKURilanında belirtilecek ve ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinde de duyurulacaktır.

sevda ateş

Merhabalar ben sevda ateş 33 yasinda 2cocuk annesi bekar %55 ruhsal duygusal engelim var sivas ticaret meslek büro yönetimi ve sekreterlik bolumu 2.sınıf ogrencisiyim santral operatörlüğü sertifikası,bilgisayar sertifikası,müşteri temsilcisi sertifikası, kati sıvı yakıt doğalgaz yakma sertifikalarina sahibim 6yil dershanede kayıt görüşmeleri ve sekreterlik 1yil turkcell müşteri temsilciliği 5yil apartman görevlisi olarak çalıştım tecrübeye sahibim iş arıyorum konuyla ilgili yardiminizi diliyorum teşekkür ediyorum

Üye
    SphiNX Avatarı

Gerçek Adı
    isa
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

SphiNX

@sevda ateş sevda hanım bu konu sadece duyuru amaçlı açıldı iş konusunda yardım istiyorsanız tavsiyem size EKPSS ye hazırlanmanız ve işkur il müdürlüklerine müracaat etmeniz bu şekilde açık iş ilanlarını takip edip iş bulma şansınızı daha fazla arttırabilirsiniz. iş ilanları için Devlet Personel Başkanlığı sitesinin adresini aşağıya yazdım buradan da açık iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Devlet Personel Başkanlığı web sitesi linki: T.C. Devlet Personel Başkanlığı

sevda ateş

İlginize Teşekkür ederim bunları biliyorum ben kura ile engelli alimi yapacak olan yerleri bilmiyorum

Üye
    SphiNX Avatarı

Gerçek Adı
    isa
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya

SphiNX

@sevda ateş kura ile engelli alımı ilk okul ve ilk öğretim mezunları için,siz lise (orta öğretim ve üstü olduğunuz için sizi kapsamıyor)

sevda ateş

Ben lise mezunu değilim ortaokul mezun uyum

sevda ateş

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhabalar ben zaten lise mezunu değilim ortaokul mezunuyum