Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 15 mesajın 1-15 arasındakiler
Evde yapabileceğim bir iş arıyorum..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

tugce80 Evde yapabileceğim bir iş arıyorum..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    slm,ben spastik engelliyim.açıköğretim 2 yıllık halkla ilişkiler ve 4 yıllık işletme bölümlerini bitırrdim.fakat hem ulaşım hem de spastık engeli ollmanın verdiği zorluklar nedeniyle çalışmıyorum.evden yapabileceğim bir iş arıyorum.hedefım engelli sitelerınde editörlük yapmak.tşk.ederim.

gul2011

çeşitli internet sitelerine bakıp editör arayan varsa başvurabilirsin tabii ücret verirler mi bunu da araştırman gerek
    ben de bir sitenin bir bölümünün editörüyüm ama benim bulunduğum sitede editörlük gönüllülük esasına dayalı... bunun haricinde, internetten araştırırsan evden çalışılabilecek çağrı merkezi görevli ilanları oluyor onlara da bakabilirsin

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

tugce80

zaten gönullu olarak yapmajk istıyorum.özel mesajdan iletişime gecebılırmıyız

KaRe

tuğçe illa editör adı altında insanlara faydalı olacaksın diye kural yok bu şekildede insanlara faydalı olabilirsin engelli sitelerinde yapmak istiyorum demişsin ona istinaden şeee ettim

TOLGA_HAN

Bende arıyorum evde yapabileceğim bir iş ama nerede herkes birşey söylüyor bir türlü iyi bir iş bulamadık ne evde nede dışarıda.

Üye
    Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    1
    Twitter Hesabım

Çapa63

Bende evde iş çok aradım ama bir türlü iş bulamadım. Yanlızca Mahallemizde etiket işi vardı o da çok ama çok zahmetli bir iş. 1000 adet etiket bağlıyorsun 5-6 saatini alıyor. Aldığın ücret ise 3 veya 4 lira, buna değmez.

gul2011

evden yapılabilecek iş ben de aradım şimdilik takı yapıyorum boş vaktimde inşallah satabilirsem en azından az da olsa kendi harçlığımı çıkartırım
    bunun haricinde ise internetten satış deneyebilirsiniz hepsiburada ve gittigidiyor gibi sitelerden evde yaptığınız şeyleriniz varsa satabilirsiniz
    bayanlar el işi, dikiş nakış yapabilir eğer rahatsızlığı zorlayamayacaksa, erkekler içinse bilemiyorum şu an ama aklıma geldikçe paylaşırım

gul2011

pc konusunda bilgili olanlar, internetten sitelerde editörlük, yazarlık falan yaparak işe başlayabilirler ilgi alanlarına göre... sonrasında belki ücret de alabilirsiniz
    yabancı dili olanlar çeviri yapabilirler, ya da özel ders verme sitelerine üye olup bilginize göre özel ders de verebilirsiniz bunları internetten de araştırabilirsiniz

neymar

arkadaşlar müşteri hizmeleri temsilciligi yapa bilirsiniz evlerinizden turkcell vadofon avea gibi iletişim hizmetleri yapan şirketlere basvura bılırsınız.

ayseee43 Evde yapabileceğim bir iş arıyorum..?

evde yapabileceğim ne gibi işler var arkadaşlar ?

tugce80

bende evde iş arıyorum.

Üye
    Gerçek Adı
    murat arslan
    Son Giriş
    26.09-2014
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    BURSA BURSA BURSA !!!

pro_license

arkadaşlar, grafik tasarım konularında yoğunlasabilirsiniz. koltuk tasarımı, autocad filan biliyosanız teknik ressamlık yapabilirsiniz.

Üye
    Gerçek Adı
    ALİCAN ÖZTÜRK
    Son Giriş
    11.09-2014
    Saat
    16:37
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ

aLeejan

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Merhaba arkadaşlar ben teknik ressamım ömss ile atandım çalışıyorum ... evde iş imkanı demişken önce pc bilgisi vs. özellikler soracaklardır ama isteyen ve bana yakın olan ileşim kurabileceğimiz arkadaşlara autocad ofis programları kursu verebilirim hafta sonlarım boş hiç bir ücret de talep etmiyorum amaç bilgi paylaşımı autocad ile ilgilenen arkadaşlara da evde yapabilecekleri iş ayarlayabilirim ...

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye