Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 39 mesajın 1-15 arasındakiler
Satın aldığım evi satın aldığım adam boşaltmıyor! Ne yapabilirim? [Hukuk]
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:22
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer Satın aldığım evi satın aldığım adam boşaltmıyor! Ne yapabilirim? [Hukuk]

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar bundan 3 ay evvel bir ev satın aldım,resmi olarakta işlemlerimi yaptım tapuya gidip satış işlemini yaptık ve satıcının parasını ödedim...
    Aldıgım kişi 3 ay sonra cıkmak üzere anlaştık ama adam evin kapısına kilit vurup kaçmış gitmiş! evi nasıl boşaltalabilirim?
    içerisinde eşyalar var. anahtarcı götürüp actırsam sorun olur mu?
    bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım ediniz...

shukufe

aman derım kırlı
    ısı kıtabına uydurmadan ıs yaparsan suclu duruma dusersın

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de
    Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

En iyisi bir avukat la bu işi halletmek ........

yalnız76

kaderine küs seninkise de bahtsız bedevi muhabbetine benzedi

birkul

tapusu sendeyse senin üzerineyse çagır bir çilingir açtır. yani kendi evine girmek içindemi sorun yaşıayacaksın. haa adamla bri yazılı sözleşme yaptıysan şu süreye kadar duracak yada durulacak diye o sürede bitmediyse sorun olabilr ama böyle birşey yoksa yada süre bittiyse niye sorun olsunki

tuncay280307

aynı sorunu bizde yaşadık evdeki eşyaları yediemin e yada şahitler öile tutanak tutarak zara görmeyecekleri bir yerde muhafaza etmek zorundasın satın aldığın kişi evde şu vardı diyerek senden zarar gördüğünü beyan edip zararını tazmin edebilir bilgine

aferits

Boşuna avukatlara avuç dolusu para ödeme arkadaş.
    Ben kiracımı mahkeme yakjınlarında bulunan bir arzuhalciye yazdırdığım icra ve tahliye dava dilekçeleri ile kendim tahliye ettim (ev boştu) . Toplasan hepsi 300 etmez bir paraya dertten kurtuldum.

K.validenin evindeki kiracıyı 2 sene önce avukata verdim 1.500 TL aldı. Dairede iş bürosu vardı kadar ısrar ettim haceze git gitmedi adamla anlaşıp beni mağdur etti.

Arzuhalciler avukatlardan daha bilgili (lütfen yazıyı okuyan avukatlar alınmasınlar maalesef Türkiyede durum bu)

Üye
    Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    03.11-2014
    Saat
    22:12
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Blog Mesajları
    1

Prens Esat

ya arkadas ne ugrasiyon tapu sende boşalt eşyalari evine gelirse sık topuklarına korkma haneye tecavüz olur ceza almazsin

aferits

Doğru haneye tecavüz olur hapsi boylayabilir... amma bu dediklerini yaparsa ilkerin başına gelecek olanlardır.
    Bu ülkede haklı olman mağdur olmanı engelleyemiyor.

Dava açacaksınız mahkeme yolu ile boşaltacaksınız. Yorucu bir yol ama en sağlam yoldur.

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

Abi pekala bu dilekçeleri yarın yazdırayım hem icraya hemde hemde tahliye dilekçelerini verdim diyelim kaç gün sürer boşaltma işlemi.....

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

Prens MickeyMouse;
    Valla nediyeyim bilmem ki şeytan diyor al çilingirciyi git ac kapıyı at eşyaları balkondan ondan sonra ne olur sa olsun ......
    Mickey adamı bi bulsam zaten yapacam ortalıgı dolandırmış gitmiş adam ya yok bulunmuyor

leman 01

sakın kardeşim sakın öyle şey yapma biyerde okmuuştum adam avukata danışmış avukatın yazdıgı direk şu .ev seninde olsa tapuzu seninde olasa eve girip eşyayı atamazsın sen haneye tecavüz etmiş oluyorsun kiracın dahi olsa girme hakkın yok aksine suçlu konuma düşersin.önce git avuakta danış doru düzgün bir avuakta danış

ayyüzlü

sözleşmendeki bilgiler de çok önemli yani adamla nasıl anlaştın kira sözleşmesi yaptınmı yaptıysan eğer dikkat etmen gereken bir husus ta var kira sözleşmeleri 1 yılı kapsar.yoksa haneye tecavüze girer bence bir bilene yani avukata danış sonuçta haklıyken haksız duruma düşme derim.

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

Kira sözleşmesi yok sadece aramızda olan konuşma var...
    Evi satın aldım tapu işlemlerini bitirdik parasını ödedim tapu benim adıma geçti ve bana 3 ay müsade et dedi evden cıkayım bizde insanlık yaptık .....
    Sonra bu vatandaş sonra tut ortalagı dolandır kaç git,adam canını zor kurtarmış ya eşyasını bile almamış kapıyı kitledigi gibi kaçmış gitmiş şerefsiz. Hemde hatırı sayılır bi miktar valla duyumlarıma göre 300 bin civrında

Üye
    Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    03.11-2014
    Saat
    22:12
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Blog Mesajları
    1

Prens Esat

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    sen evi kaça aldin usta evi alirken kotrol ettin mi evin üstünde haciz flan varmi diye:S

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye