Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Akr3pKraL Avatarı

Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    10:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba ;
    Bu sorum burada cevap bulurmu bilmiyorum ama hukuki sitelerde pek cevap vermek isteyen yok galiba, cevap alamadım.
    Abim %90 oranında raporlu (psikolojik) şizofren gibi 40 yaşında ve otuz senelik ruh ve sinir hastanesinde gerek ayaktan gerek aralıklarla yatarak tedavi ediliyor. Babam annem ayrı annemin bi geliri yok ben ilgileniyorum ve yetişemiyorum artık bende evliyim ve üç çocugum var. babam yurt dışında ve maddi durumu çok iyi ama ilgilenmiyor. Nafaka davası açsak kazanırmyız? bilgisi olan varsa cevap verebilirmi.

Forum Moderatörü
    *DORLİ* Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim uzay
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:06
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    29

Mrb gecmiş olsun . Abiniz engelli olduğu için dava ehliyetleri bulunmadığı için vasi atanması gerekir. 4721 sayılı Türk Medeni Kanununun 419'uncu maddesinin ikinci fıkrasına yardım nafakası bağlanır.. 18 yaşından büyük engelli çocuklara süresiz yardım nafakası ödenir.Önce sulh mahkemesinden vasilik kararı çıkartmanız ve yardım nafakası istemeniz gerekir

Üye
    Akr3pKraL Avatarı

Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    10:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @_DORLİ_

çok teşekkür ederim Allah razı olsun vakit ayırdığınız için.