Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mustivan Avatarı

Son Giriş
    30.09-2016
    Saat
    09:25
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yargıtaydaki bekleyen dosyamı babama ben baktığım için Babamın %90 heyet raporuyla öne aldırabilir miyim ? babam diyaliz hastasıyken böbrek nakli oldu, %90 heyet raporu var ve ayda bir Antalya medical park hastanesine gidip gelmekteyiz, yani babamın hayati durum söz konusu devam ediyor... benim alacak davamla ilgili MAYIS 2016 da yargıtaya geldi ve arşivde bekliyor. öne alma dilekçesiyle ve %90 heyet raporuyla başvursam dosyamı öne alırlar mı?

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    30.12-2016
    Saat
    03:01
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alacak davasıyla babanızın ayda bir hastaneye gitme zorunluluğu arasındaki bağlantıyı anlayamadım.

Üye
    gursa Avatarı

Son Giriş
    10.01-2017
    Saat
    16:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadasım bu engelli raporu cocuk oyuncagı deil engelınızı kullanmaya kalkarsanız bu tur gereksız yerlerede ınsanların dıger engelli olanlara bakıs acılarıda degısıyor bıze art nıyetlı bakıyorlar .lutfen bu sakatlıgımızı ve raporlarımızı gereklı gereksız yerde kullanmaya kalkmayalım .ne alaka babanın raporuyla yargıtaydakı senın alacak davanın dosyasının one alınması anlayamadım ama bıde acıklarsan sevınırız.

Üye
    mustivan Avatarı

Son Giriş
    30.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben daha önce yargıtay'a elektronik ortamda dosyamın öne alınmasıyla ilgili başvuruda bulumuştum. yargıtay da bana öncelik dilekçelerinde sağlık kurulu raporu ile ispatlanacak ciddi sağlık sorunları ve hayati önem arz eden durumlarda öncelik verdiklerini söyleyen bi cevap verdiler. benimde aklıma babam geldi kendisinin %90 raporu var, beraber ikamet etmekteyiz, herşeyiyle ben ilgileniyorum, ankaraya yargıtaya giderek dosyamın öne alınması için geçen hafta başvurdum, dilekçem ekine babamın heyet raporunu koydum, ikametgah belgesi ve sevk belgelerini koydum... öne alınır mı alınmaz mı bilmiyorum, bu konularda bilgi alamadığım için buraya yazmak zorunda kaldım, bilginizi paylaşırsanız memnun olurum

Üye
    gursa Avatarı

Son Giriş
    10.01-2017
    Saat
    16:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadasım bu konu su sekılde olmalı sahıs hapıste yatıyor temyız davası var ve agır hasta bu durumda rapor la one alınabılır. Ama senın dosyan deıl raporlu kısının dosyası.

Üye
    mustivan Avatarı

Son Giriş
    30.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım engelli raporu olan kişi benim babam anlıyormusun? engelini kullanmaya kalktığım yok, yargıtay bana o şekilde cevap verdi bu yüzden işin içine rapor girdi, benim babamın hayati durumu söz konusu anlıyor musun ? diyaliz hastasıyken böbrek nakli oldu, ve her ay antalya gidip gelmek zorunda cünkü böbreğin tekrar uyum sağlamayıp atma durumu var, bu yüzden masrafları karşılamakta güçlük çekmekteyiz, yargıtaydan gelen cevabı buraya yüklemek istiyorum ama bi türlü beceremedim, o zaman daha iyi anlardın beni, çünkü bilip bilmeden uzaktan konuşmak her zama kolaydır...

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    30.12-2016
    Saat
    03:01
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@mustivan
    Tamam durumu anladık da zaten babanızın yanındasınız, yargıtaydaki alacak davanız sizi babanızdan ayırmıyor.
    Ve babanız şu anda %90 değil nakilden dolayı %70 engelli. Elinizde sunduğunuz rapor güncel durumu yansıtmamaktadır, %90 hemodiyaliz hastalarına verilir.

Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    23.12-2016
    Saat
    10:20
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @mustivan
    iyide belki arkadaşın paraya ihtiyacı var,sağlık giderleri v.s