Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

eryener Yaşımı büyütmek için ne yapmalıyım? [Hukuk]

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mrb yaşımı büyütmek istiyorum ne gibi bir yol izlemem lazım yaşımı büyütmem ne kadar sürer? bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum
    saygılarımla....

Halil

1- Dış görünümünüz nüfusta görünen yaşınıza uymamalıdır. Yani nüfustaki yaşınızdan daha büyük görünmelisiniz. Yasinizin nüfustakinden daha buyuk oldugunu doktor raporu(kemik yasi) ile veya taniklarla ispat etmelisiniz.

2-Buyutmek istediginiz yasta kardesiniz olmamalidir.

3-Hastane veya dogumevi gibi biryerde dogmus olmamalisiniz.

4-Daha once yas duzelttirmesi yapmis olmamalisiniz.

Dava ikametgahinizin oldugu yerde veya nufusa kayitli oldugunuz yer Asliye Hukuk Mahkemesinde acilir.

Üye
    ayseee43 Avatarı

Gerçek Adı
    ayşeee
    Son Giriş
    18.08-2013
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    kütahya

ayseee43

emeklilik için büyütmek istiyorum kabul olur mu?

Üye
    damlam61 Avatarı

Gerçek Adı
    dakla
    Son Giriş
    16.06-2013
    Saat
    18:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul

damlam61

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    iyi geceler benm kimlikte yasim 13 ama normalde 16 yasindayim annemle babamin nikahi yok mahkemede herhangi bi sorun ckar mi acaba lutfen blgiii