Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fringe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:11
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

fringe

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2016 ekpss ye başvuru yapmak için,ösym merkezine engelli aracımla gittim. başvuru yaptığım ösym merkezi ( okul ) bir ara sokakta..aracımı ara sokakta bir binanın dibine park ettim.Okulda max 10 dk oyalandım. sonra çıktığımda aracım park ettiğim yerde yoktu.155 i arayarak aracımın çekildiğini öğrendim.aracımın bulunduğu otoparka gittim.aracımı çeken poliste oradaydı.neden aracımı çektiniz.ben engelliyim ve bu engelli aracı..ayrıca aracı park ettiğim yer bir ara sokak..ne araç trafiği var nede yaya trafiği dedim..aldığım cevap; orada araç park etmek yasak..oraya park eden bütün araçları çekiyoruz..sen şimdi çekici ve otopark ücretini 100 tl öde..ben sana trafik cezası göndermiyicem oldu..normalde çekici ve otopark ücreti ( 100 tl ) haricinde ,birde ekstra trafik cezası gönderiyorlar..neyse dediğini yaptım 90 tl çekici ücretini ve 10 tl otopark ücretini ödedim..aracımı aldım..ben trafik cezası gelmicek sandım..ama aradan 2 hafta geçti polis arkamdan birde trafik cezası yazıp göndermiş 92 tl..cezayı hala ödemedim..maaş alınca ödiycem..ödeyeyim mi sizce? ne yapayım..mahkemeye başvursam benim için daha masraflı olmaz mı? elinizde emsal karar varmı? çıktısını alsam..mahkemede emsal teşkil etmesi için..ne yapabilirim..adım adım anlatırmısınız yapmam gerekenleri..tşk.

Üye
    karpas Avatarı

Gerçek Adı
    ABDURRAHMAN
    Son Giriş
    20.11-2016
    Saat
    22:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

karpas

Benim aracımı çektiler 90 tl çekici 12tl otopark odedim. Arakasından ceza gelirmi bilmiyorum. Ne yapmam lazım

Üye
    selo_selo07 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    Aydin
    Blog Mesajları
    1

selo_selo07

Geliyi ben bimerede ya dim olumsuz

Üye
    ceren68 Avatarı

Gerçek Adı
    ceren
    Son Giriş
    17.10-2016
    Saat
    17:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul

ceren68

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    güzel ülkemde maalesef ağlamayan çoçuğa emzik vermezler sözü hiç bir zaman eksi olmuyor. hak aramak erdemliktir.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12