+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Engelliyim. Borcumdan dolayı ev eşyasına haciz gelir mi? [Hukuk]
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

chelseam Engelliyim. Borcumdan dolayı ev eşyasına haciz gelir mi? [Hukuk]

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    iyi günle arkadaşlar
    2001 yılında aldığım özürlü kimlik kartım var. vergi indirimine başvurmadım.bankadan aldığım tüketici kredisini ödeyemedim.2 sene ödedim son senesi kalmıştı ödeyemedim.3 ayı geçti banka beni hacize verdi ancak banka benim engelli olduğumu bilmiyor.acaba evime haciz gelirmi.?kiralık evde oturuyorum.yani ev eşyasına haciz gelirmi:? digitürk'de beni hacize vermiş,tigitürkde evdeki ev eşyasına haciz getirtebilirmi?.

teşekür ederim iyi günler dilerim....

LODOS DENiZCiSi

Seni üzmek istemem ama icralık olmuşsan avukatların en son tercih etmek istedikleri bir yol da olsa haciz kaçınılmazdır.(Özürlü olman bunu değiştirmez.) Bu ev eşyasıda olur,maaşında olur.Bence yapman gereken sana gelen tebligatın üstünde yazan İcra müdürlüğüne giderek mal beyanında bulunabilirsin veya maaşının 1/4 oranında borcuna karşılık kesilmesini istemek daha mantıklı. Digitürk avukatıyla görüşüp taksitler halinde ödemek istediğinide belirtebilirsin.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

fero

chelseam kardes
    eger eşyaların sana ait olmadıgını faturalarla ıspat edersen'(yani ailende bir başkasının adınaysa)kimse ikamet ettigin evden birsey alamaz!! Bu arada haciz memuru geldigindede 'mal varlıgım yokur' der imzalarsan hapis cezasıda yemessin.Beyan etmessen hapiside var bunun. Ha bu arada esyalar sanada ait olabilir.Bu durumdada yaşaman için temel olan esyalarıda alamazlar. Umarım faydalı olmuşumdur.
    sevgiyle kal.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye