+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Kredi kartı borcundan dolayı babama haciz davası açıldı..? [Hukuk]
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    Üye
    Gerçek Adı
    Tuncay can
    Son Giriş
    03.09-2014
    Saat
    22:58
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

TIBET26 Kredi kartı borcundan dolayı babama haciz davası açıldı..? [Hukuk]

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    merhaba babamın 2009 yılında hsbc banka 800 tl kadar bir borcu vardı. bankaya borcunu ödemedi icra davası açılmış ve sonuçlanmış. babam bizden ayrı yaşadığı için herhangi bir bilgi bize gelmedi. ben tesadüfen türkiye gov dan öğrendim. babamada herhangi bir bilgi ulaşmamış.çünkü ikematgahı yok. zannediyorum bu yüzden banka ona ulaşamamış olabilir.benım öğrenmek istediğim konu icra bizim eve gelirmi biz sadece annem ve ben yaşıyoruz. babAmın ikematgahı şuan oturdugumuz evde değil. şuan babam bir takside sigortalı olarak çalışıyor. sigoorta olurken bizim evin adresini vermiş. birde 7 veya 8 ay önce trafik kazası geçirmişti.o zamanda dava için bizim adresi vermişti.zaten davanın çağrı kağıdıda bizim eve geldi. bu durumda haciz bizim eve gelirmi. şimdiden teşekkürler cevap için

SERAFİM

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    beş altı ay kadar önce yeni bir kanun çıktı bu kanuna göre bankalar kredi kartı borcundan dolayı eve haciz koyamıyorum ,ama banakalar parasını tahsil edebilmek için göz korkutmak amacıyla eve hacze geleceğiz vs diyorlar,korkulacak birşey yok

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye