+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
İş kazası geçirdim. Bir avukata ihtiyacım var..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

muratcan67 İş kazası geçirdim. Bir avukata ihtiyacım var..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    ben iş kazası ile ilgili bir konu danışmak için aramızda avukat arkadaşlar varsa tel no istiycektim çok madur durumdayım

OturanBoğa

Murat, sorunu buraya yazman daha iyi olur bence. Önce buraya yaz, sonra avukat telefonda görüşmek isterse sana ulaşır.. Ya da birileri avukat önerisinde bulunur...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

muratcan67 avukat

benim sorunum avukatımın yaptığı hatalar vaya art niyeti zaten bu yüzden kasım ayının son haftalarında aramızda olan ilişkiye sonverdim yani azlettim avukatım hiç bir konuda bana danışmadan kafasına göre davaları açmış manevi tazminatımı çok komik bi rakam olarak göstermiş karşıtarafa koyduğumuz tedbir kararını benden haberiz kaldırmış yüzdeli anlaştığımız halde benden belli bi miktar para almış ben dosyamı incelerken dikkatimi çekti ssknın belirleyeceği iş göremezlik tazminatından bile yüzde almaya kalmış kısacası beni çok madur durumda bıraktı benim şimdiye kadar yaptığım masraflar avukatın istediği komik manevi tazminatı geçti sayılır şimdi ben bu duramda nasıl hareket etmem lazım bu komik manevi tazminatla ilgili nasıl bi işlem yapmam lazım ben kaza sonuçu omurilik felçlisi oldum şu anki raporum %84 dür v süreklidir ibaresi bulunmakta tabi sgk sürekli iş göremez oranını belirlerken düşürürmü onu bilemiyorum son mahkemem 19 mart 2009 bu zamana kadar sürer var bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

OturanBoğa

Hangi şehirdesin?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

muratcan67 avukat

istanbul bahçelievler davam kocaeli gebze adliyesinde görülüyo çünki gebzede iş kazası geçirdim istanbula bahçelievler fizk tadavi hastanesine yakın olmak için yerleştim

OturanBoğa

Avukat arkadaşımın iletişim bilgisini ÖM olarak yazdım size..

Üye
    Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    17.11-2013
    Saat
    19:39
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay

lovest42

bülent abi acaba bana gönderirmisin o numarayı bende dava açmadım daha ama açmadan önce bu durumlarla karşılasmam için ne gibi önlemler alabilirim öğrenmek isterim

N. UÇAN

Avukatınızın açmış olduğu dava devam ediyor mu?

ilerya

Ek bilgi paylaşımı ;

Bu tür davalarda ssk/ceza davası devam ederken sembolik rakam ile manevi tazminat davası açılır,
    Ceza davası sonucuna göre (ki genelde % 80'e % 20 şeklinde çalışan lehine karar çıkar) manevi dava rakamına şekil verilir.
    Cünkü açılan manevi tazminat davalarında her zaman şu şekilde bir hüküm vardır ;
    " ..... FAZLAYA İLİŞKİN TALEP VE DAVA HAKKI SAKLI KALMAK KAYDI İLE ....."
    Bu tür konular maalesef zaman alan konulardır,,,

Ayrıca gerek işveren, gerekse çalışan haklarının korunması, mağduriyetin giderilmesi, sürecin kısaltıması anlamında işyerlerinin " İŞVEREN MALİ MESULİYET SİGORTASI " yaptırması mutlak elzemdir

Maalesef Pek bilinen bir sigorta türü değildir,,,

byefe64

öncelikle geçmiş olsun uşak da iş kazasına bakacak dürüst avukat varmı

tryy13

byefe64;

bay efe tam olarak konu nedir? size bilgi vermem açısından soruyorum.

tazminathukukçusu

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    byefe konunuz nedır kısaca anlatırsanı yardımcı olmaya çalışalım.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye