Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 34567
Toplam 100 mesajın 91-100 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    imeemgold Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    19:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul

imeemgold

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba OturanBoğa sen bu bakırköyü bu kadar çok övüyorsun ama ben hiç memnun değilim. neden dersen 1 benim hastalığımı takip eden doktor benim hastalığım için ne oran yazdı nede hastalığımda kullandığım ilaçları diyetleri ateşlenmemi kilo kaybetmemi not aldı ben bunları neden yazmıyorsunuz dediğimde bana biz yazamıyoruz buna heyet karar veriyor diyor işin saçma tarafı benim hastalığım ülseratif kolit hastalığı ve bu hastalığın uzmanı gastro bölümü heyette benim hastalığa en yakın dahili doktor ona hastalığımı anlattığımda oraya sevk ettim ben anlamam diyor. ve nasıl oluyorsa benim hastalığımdan anlamayan heyet bana /25 oran veriyor sizn durumunuz belli hangi hastaneye giderseniz gidin size verilecek oran odur zaten bunun Bakırköy sağlık kurulu ile alakası yok. önemli olan işine geleni görüp işine gelmeyeni kulak kapamak sırtını dönmek değil ben Bakırköy sağlık kuruluna güvenmiyorum tavsiyede etmiyorum doktor değil diktatörler ordusu var orda

Üye
    Lone Avatarı

Gerçek Adı
    samet
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    Burası İstanbul!

Lone

Bende ordan aldım raporu 2011'de randevu almak tam bir işkence .

Üye
    eroglu Avatarı

Gerçek Adı
    seyit
    Son Giriş
    26.11-2016
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul

eroglu

Bakirkoy sadi konuk hastanesi saglik kuruluna internetten randevu alamayan engelli arkadaslar internetten kolayca randevu alinmasi icin bilgi tecrubemden yararlanmak isterseniz bana forumdan ulasin

Üye
    paranoya Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    20:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul

paranoya

bu bakırköy ruh ve sinir hastanesi degilmi sadece her bıranş varmı

Üye
    eroglu Avatarı

Gerçek Adı
    seyit
    Son Giriş
    26.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

eroglu Bakırköy sadi konuktan heyet randevusu almak isteyen arkadaşlara

Arkadaşlar sadi konuktan heyet randevu alma sistemi degiştigi icin heyet günleri olan p.tesi.salı.perşembe.cuma günlerine randevu artık sadece pazar günleri saat 20.00 de istediginiz bir gün icin alınabiliyor.ama randevu almakta cok zorlaştı .bu konuda size kolay randevu almanız icin tecrübemi aktarmak istiyorum.pazar günü saat 19.50 de beah hastane sitesine giriyoruz.saglık kurulu randevu al kutucuguna tıklıyoruz.acılan sayfaya t.c no tlf no güvenlik no yazarak randevu sayfasına yönlendiriliyoruz.randevu sayfasında randevu alınacak gün ile ertesi gün arasında sürekli bir ileri bir geri yaparak gidip geliyoruz. Saat 20.00 oldumu saniyelerin önemini bilerek randevu alınacak tarih üzerine tıklıyoruz.randevu saat secip randevuyu kayıt ediyoruz. Asıl bilmeniz gereken en önemli nokta saniyelerin cok önemli oldugunu aklınızdan cıkarmayın yoksa başkası sizden önce davranıp sectiginiz randevuyu alır.

Üye
    muhaberat80 Avatarı

Gerçek Adı
    onur aşık
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    13:06
    Yaşadığı Yer
    istanbul

muhaberat80 saglık kurulu randevü

merhaba arkadaşlar bakırköy sadi konuk araştırma hastanesi saglık kurulundan randevü almak istiyorum internet sayfasından alamıyorum bende uyku apnesi şikayet var agır derece uyku testine girdim kronik prostatit hastayım 10 yıldır 2 bacagımda hafif derecede venöz yetmezlik başlangıcı var bacak agrımdan iş yapamaz hale geldim iki göz hipermetrop gözlük kullanıyorum bu hastalıklardan yüzde kaç alabilirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@muhaberat80

Arkadaşımız @eroglu 'Nun anlattığı şekilde deneyin bir de.

Üye
    eroglu Avatarı

Gerçek Adı
    seyit
    Son Giriş
    26.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

eroglu

@muhaberat80

benim anlattigim sekilde randevuyu kesin alabilirsin.anlattigim sekilde dene

Üye
    BizBizeYeteriS Avatarı

Gerçek Adı
    Vedat
    Son Giriş
    30.10-2016
    Saat
    20:37
    Yaşadığı Yer
    Tokat

BizBizeYeteriS Sağlık kurulu Randevu

Bakırköy Dr.Sadi konuk eğitim ve araştırma hastanesinden sağlık kurulundan randevu alanlar varmı acaba nasıl alındığına dair bilgi almak istiyorum çünkü pazar günü saat 8 de alındığı sölendi ancak saat 8 den bi kac dk önce baktım kapalı olarak gösteriyordu saat 8 de ve sonraısnda baktığım da ise dolu olduğunu görüyorum ve kac haftadır böle sizden bu konu hakkında bilgi almak istiyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @BizBizeYeteriS

Arkadaşımız @eroglu 'Nun anlattığı şekilde deneyin bir de: bkz

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 34567