Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon
Toplam 100 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ROTA Avatarı

Son Giriş
    18.08-2015
    Saat
    16:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul

ROTA

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    PLUMERİA
    vermiş olduğunuz telefon numarasından aradım defalarca randevu netten alıcaksın dıyorlar. Sizin soylemiş olduğunuz başka pc den denicem randevu almak için
    ilginilenip ve alaka göstererek cevap verdiğiniz için tşk ederim

Üye
    mirhat Avatarı

Son Giriş
    26.05-2016
    Saat
    20:21
    Yaşadığı Yer
    bursa

mirhat

Bakırköy den alınan rapor her illerde geçerli oluomu
    ben 4 kere yattım bakırköyde k 1 k 2 bloklarda
    çoğul madde kullanımına bağlı psikotik bozukluk raporum var bursa devlet hastanesinden aldım

Sky_Walker

Geçen haftadan beri randevu almaya çalışıyorum ama nedense başaramadım, üstüne bir de sistem değişikliği yaptılar, 2 gündür randevu sitesi otomasyon değişikliği nedeniyle kullanılamıyor. Perşembe'nin randevularını nasıl verdiler acaba? Ya da gece 00:00'da Perşembe ve Cuma günleri için, ikisi de aynı anda açılır mı? Bu gece de alamazsam, sanırım Üsküdar'dan 200 TL karşılığı Cuma günü başvuru yapmak zorunda kalacağım...Gece 00:00'ı bekliyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@Sky_Walker

sadi konuk bu randevu konusunda iyice saçmaladı. Kimse randevu alamıyor! Hatta hangi saatlerde almak lazım, o bile belli değil. Dilerim bu güncelleme sorunu çözer

Sky_Walker

@OturanBoğa

Gece 00:00'ı geçiyor, ve sistem hala açık değil

Hastanedeki Başvuru masasında bulunan bayan da başından savıyor, sözde gece yarısından birkaç dakika öncesinde sistem yeni tarihi veriyor falan diyordu, yalan çıktı. Bir de bana "Samatya'dan randevusuz raporu alabilirsin, bekleme burayı" şeklinde kendince tavsiye veriyor da, Samatya 4 ay sonraya gün veriyor, evet randevusuz ama! Allah'a şükür acil bir durumum yok( amacım sadece H Sınıfı Ehliyet ve olabiliyor ise ÖTV' istisnasından faydalanmak), acil bir durum olsa resmen rezillik çekeceğim. Eyüp Devlet hastanesi Kasım sonuna, Kağıthane 2016 Eylül ayına randevu veriyor, tabi bunlar ücretsiz (bunlar gibi 4-5 hastane daha sayabilirim, randevusuz ve ücretsiz olanlar en az 4 ay sonraya gün veriyor)...
    Parasını verip düdüğü çalmak isteyenlere ise Üsküdar, FSM ve Ümraniye var...Fiyatı da 200 TL Yolunacak kaz çok ne de olsa

Allah, hastanelerden rapor almak zorunda kalan ya da bir şekilde işi hastanelere düşen tüm arkadaşlara sabır ve güç versin(2009'da böyle değildi, rastgele heyet günü olan bir sabah gidip, aynı gün raporu almıştım, artık çok daha zorlaşmış süreç).

Sky_Walker

Süper bir şey oldu

Sadi Konuk'u aradım ve 1 haftalık denemeden sonra Sağlık Kurulu telefonunu açan biri çıktı(!) ve sistemin yarın(07.08.2015) gece 00:00'da açılacağını söyledi. Demek ki yarın için de randevu planım suya düştü. Bunda da vardır bir hayır diyelim. En azından Sağlık Kurulu telefonunu açan birinin varlığı bile heyecan verici bir durum

Sky_Walker

Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Sadi Konuk'un randevu sayfasını düzeltiyorlar sanırım(sayfayı yapan kişi sayfanın adresi yerine intranetin linkini girmiş, henüz sayfa açılmıyor ), onu bekliyorum bir taraftan

Teşekkürler.

Sky_Walker

An itibari ile Salı saat 8:27'ye randevu almış bulunuyorum, mucize falan galiba!
    Konu Sky_Walker tarafından değiştirilmiştir (17.08-2015 Saat 00:41 ).

Üye
    katrancalı Avatarı

Gerçek Adı
    Ata
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

katrancalı

hadi hayırlısı

Sky_Walker

Teşekkürler

Fransizkaldim

Merhaba arkadaslar randevuyu nasil aliyoruz internet sitesi calismiyor mu

Üye
    tick Avatarı

Son Giriş
    08.10-2015
    Saat
    21:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul

tick Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Herkese merhaba arkadaşlar,

Anneannemin vergi indiriminden yararlanması için ilk defa rapor çıkartacağım, forumu ayrıntılı olarak okuduktan sonra raporu Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinden çıkarmaya karar verdim fakat günlerdir randevu alamıyorum.

Her gece saat 11.30'dan 12.59'a kadar sitenin başında bekliyorum fakat halen sonuç olumsuz.

Randevu alabilen var mıdır acaba?

Ayrıca anneannemde yalnızca böbrek yetmezliği var ve diyalize giriyor, diyalize girdiğine dair belgeyi çıkarttırdık.
    Fakat anneannemin yaşı çok ileri olduğu için hastanede fazla vakit geçiremez.
    Acaba heyet raporu verilirken fazla tetkik vs. olacak mı? Yoksa yalnızca iç hastalıkları bölümünden böbreğiyle alakalı bir tetkik olup rapor verilecek mi?

Teşekkürler,
    iyi akşamlar.

Üye
    Guney89 Avatarı

Son Giriş
    17.02-2016
    Saat
    20:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Guney89 Engelli Raporu Randevu

Merhaba;
    Annem için tekrardan engelli raporu çıkartmak istiyoruz fakat randevu sistemini tam anlayamadım ve bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. 1 sene önce aneme Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinden rapor çıkartmıştım o zaman rahat randevu almıştım fakat şimdi sistem değişmiş sanırım. 182 aradım ve bilgi vermediler bu konu için hastaneyi aramam gerekiyormuş. Hastaneyi aradım az önce ve sistem http://www.beah.gov.tr/ dan randevu alın diyor. Siteye giriş yaptım aşağıda mavi bir kutunun içinde Sağlık Kurulu Randevu yazıyor tıkladım ve açılan sayfaya bilgileri girdim. Açılan sayfada bir takvim çıktı ve takvimde en erken tarih olan 12.10.2015'e tıkladım. (12 Ekim 2015 Pazartesi tarihinde randevusu olan poliklinik branşları aşağıda listelenmiştir. Lütfen randevu almak istediğiniz branşın üzerine tıklayınız.Iç HastaliklariBoş:0Dolu:20) bu yazı çıktı diğer tarihler için randevu 00:00 da açılacak sanırım. Burada aklımı kurcalayan soru branş falan demesi 1 sene önce randevu aldığımda böyle bir şey demiyordu randevuyu doğru yerden mi almaya çalışıyorum ?

Muhammedi Bakırköy Sadi Konuk Hastanesi Sağlık Heyetinden Rapor Almak İçin Randevu Alamıyorum?

Bakırköy Sadi Konuk Hastanesi, Sağlık Kurulundan Rapor Almak İçin Randevu Alamıyorum?

Hastanenin internetten ilgili Sağlık kurulu randevu adresinden randevu almak için verdikleri sayfadan istenen bilgileri vermeme rağmen randevu vermiyor? Acaba bende mi hata var yoksa sebeb nedir?

http://sadikonuk.probel.com.tr:8788/ProRANDEVU

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Üye
    adamo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    HERyerKARANLIK
    Blog Mesajları
    2

adamo

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    "Bir sonraki randevular saat 20:00 da açılacaktır." diyor; bir de o saatte denesen olur belki...

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon