Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 100 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hastane içinde bu birim

Üye
    soneman Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    10:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul

soneman

istanbuldaki diğer hastaneleri bilmiyorum
    ama bakırköy sadi konuk devlet hastanesini kesinlikle önermiyorum
    eğer sağlam iseniz 1 günde bitebilir oda şansınıza
    3 saat 9 da başlayan 12 de biten muayeneler var sadece 3 saat oda dbazı doktorlar 9 da gelmiyor
    dahiliye ve ortopedi bölümü önünde 1 er saate yakın bekledim dışardanda randevuyla hasta geliyor bu 2 bölümde sıranızı calmak için bekleyenler hastane personeli yakınları ve yaşlılara- ağır hastalara öncelik sıra vermek zorundasınız coook yorucu ortopedi bölümüne 3er 5er kişi topluca kontrol yapıldı insanlar birbinin hastalığına şait oluyordu 3. dünya muayenesi sinir bozucu aşağılayıcı bir muayene
    kulak testi 3 hafta sonraya
    emg testi 2 hafta sonraya verdiler
    3 haftadan erken bitmeyecek benim kontrollerim rapor sonucum

Üye
    Vazels Avatarı

Son Giriş
    11.02-2015
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Vazels gun icinde h sinifi ehliyet icin saglik kurulu raporumu aldim..

internet uzerinden h sinifi ehliyet icin randevu alip sabah 8 de bakirkoy eah ne gittim..
    burada onerebilecegim teksey en son halinizi yansitan bir fotografla gelmeniz. 6 aylik fotoyu kabul etmedikler.
    20 kisi flan vardi, bu konuda dikkatli olun derim! sonra doktor kosusturmalari basladi.. tip 2 diyabet,hipotiroid,bel fitigi ve sol bacak femur kemiginde osteid osteoma hastaligim var..
    tum bolumlere girip en sona ortapediyi biraktim ki en kalabalik olan bolumdu insanlar ayakta bekledikce haliyle sinir katsayilarida artiyordu.. surekli siranin onune gecenler vsvs. ortapedi doktoru ara ara cikip yeter burasi cok kalabalik deyip bagirmaya bile baslamisti gizum o kadar korkmustuku eyvah doktor ters vs diye dusunuyodum,
    20 dk sonra odasina girdim o bagirip cagiran adam yok olmus tonton bir amca gelmisti yerine en sonunda kasesini basip yolladi tahmini 12.30 gibiydi saat,

sonra olan raporlarimla teslim etmeye gittigimde ertesi gun gelmemi solediler rica ettim yogunluktan dolayi yetisemedigimi gusel bir sekilde ifade ettim ve dosyami aldilar.. burdan tatli dil duzgun kendini ifade etmenin cogu sorunu ortadan kaldiracagini anladim
    saat 13.50 gibi adim okundu ve heyete girdim..
    oncelikle kurul baskani genel cerrahi doktoru ne sebeple istedigimi sordu dedim araba almak icin cunku duz vites arac kullanamiyorum,hemen tonton ortapedi doktoruna dondu bu is sende ne dersin dedi dunya sekeri doktor ayagimdaki sorunun h sinifi ehliyet almam icin yeterli oldugunu soyledi hadi verelim sana dediler,odadan ciktim..
    14.15 de sinucu almaya gittigimde.. %34 engelli sonuctada; h sinifi surucu olur, otomatik vitesli otomabil kullanir yazimi kazasiz belasiz aldim..b

undan sonra ne yapacagim konusunda pek bilgim yok forumdan arastirarak ogrenecegim.. ama bu surecte sizlere tek bir onerim olabilir sakin ve sabirli olmaniz ,doktorlara kendinizi guzel bir sekilde ifade edebilmenizdir.. cunku ortama bakinca azda olsa onlara hak vermemek elde degil.. karsilikli anlayis olumlu dusunceyle raporuma kavustum.. bakalim bundan sonra ne yapacagim..

Üye
    edashan Avatarı

Son Giriş
    30.03-2015
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul

edashan

Bugün sadi konuk hastanesinden durum ve derece bildirir raporumun sonucunu aldığımda şok oldum.Raporda % kaç özürlü olduğum yazmıyor sadece hastalıklarım yazılmış o kadar.Epilepsi hastasıyım raporlarımı da verdim o bile yazılmamış.Bir de 340 tl para aldılar.Ne yapıcam şimdi.

Üye
    elif demirkıran Avatarı

Gerçek Adı
    elif
    Son Giriş
    15.04-2015
    Saat
    22:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul

elif demirkıran

abi raporun hayırlı olsun ben senden bir şey öğrenmek istiyorum bakırköy sadi konuk hastanesine ben internetten randevu alamıyorum olmuyor sağlık kuruluna sürekli 23 den 00:30 kadar her dakika deni yorum bazen 1 randevu görünüyor hemen işaretliyorum ama olmuyor rezerve edilmiştir diyor genelde randevu tarihi çıkmıyor çıktığı gibide bitmiş oluyor randevular nasıl bitiyor anlamıyorum bilginiz varsa lütfen yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@elif demirkıran bana özel mesajla aşağıdaki bilgileri gönderirsen ben de senin için deneyebilirim.

T.C. Kimlik No :
    Doğum Yılı :
    Telefon No :

Not: Alabileceğim herhangi bir gün ve saat sana uyar mı?

Üye
    elif demirkıran Avatarı

Gerçek Adı
    elif
    Son Giriş
    15.04-2015
    Saat
    22:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul

elif demirkıran

her keze iyi akşamlar rica ediyorum birisi yardımcı olursa sevinirim ben bakırköy sadi konuk devlet hastanesine randevu alamıyorum hiç bir şekilde nasıl randevu alınacağını bilen varmı kurul için randevu almak istiyorum sürekli dolu görünüyor tarihler çıkar çıkmaz dün 184 dü de arayıp şikayette bulundum beni arayacaklarını söylediler ama henüz arayan olmadı ararlar diye düşünüyorum ve beklerken de başka çağreler aramaya çalışıyorum.

sarasota

arkadaşım kendin gidersen randevu alman zorlaşabilir sana sevkli gitmeni tavsiye ederim ya bağlı bulunduğun sydv den ya çalışıyorsan bağlı olduğun vergi dairesinden çalışmıyorsan da işkurdan sevk al sana hangi hastane diye sorarlar eğer sadi konuk şart değilse başka bir hastanede olabilir sizin oranın durumunu bilemniyorum fakat sevki yazan kişinin fikri olabilir istanbulda çok erken alanlarda olduğunu duymuştum ona göre hastahane ismi ver bu şekilde daha kolay kurula girebilirsin sanırım en azından adanada böyle
    @elif demirkıran

Üye
    ROTA Avatarı

Son Giriş
    18.08-2015
    Saat
    16:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul

ROTA Bakırköy- Dr.Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesinden nasıl randevu alabilirim?

Arkadaşlar merhaba.
    Bakırköy devlet hastansesı dr şadi Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi sitesınden randevu almaya çalışıyorum tam 8 gun oldu randevu alamıyorum gece saat 00:00 deniyorum tam 5 dakka için sanıyede doluyor randevu alamıyorum
    hastaneye gıttım bana ınternetten alacaksınz dediler. telefonlada olmuyor bu konu hakkında detaylı bilgisi olan varmı
    bana yardımcı olabalırlermi gun içerisinde de olmuyor kacda demem gerekır
    yardımlarınız rica ediyorum tşk

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    4

selda*

interneti kullanamıyor musunuz?

https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/

Forum Moderatörü
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Plumeria

Arkadaşımızın verdiği linke üye olarak sistemden bu hastaneyi seçip,
    Klinik yerini de seçtikten sonra Doktor ismini seçerek ve tarih saat belirleyerek randevu alabilirsiniz.

Yada 182'den de randevu alabilirsiniz.

Üye
    ROTA Avatarı

Son Giriş
    18.08-2015
    Saat
    16:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul

ROTA

sayın selda plumeria hanım başta ceva verip ilginiz için çok tşk ederim interneti tabıkı kullanaılıyorum vermış olduğunz randevu alma sistemınede uyeyım ama orda sağlık kurul dıye bir bolum yok randevu alamıyorum 182 aradım onlarda bizle ilgisi yok diyor hastaneye sordum Dr.Sadi Konuk Eğitim ve araştırma hastanesının kendı sıtesınden alıcaksınz dediler
    gece saat 00:00 den sonra alacaksınz dediler uraşıyorum hemen doluyor
    eskıden sızın dedınız gıbı randevu alaınyormuş şimdi değişdi sisitem böle imim
    yeni sistemden randevu alaln arkadaşlarımz var yardımlarınız beklıyorum
    ilgi ve alaknaız için tekrardan tşk

Arkadaşlar randevu sağlık kurulundan randevu alamk için yradımcı olmanızı ıstedım normal muayen değil bakıkröy devlet hastanesınden sağlık kurul için randevu alamıyorum
    bu yuzden desdeklerınızı beklıyorum
    tşk

Forum Moderatörü
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Plumeria

Hmm konuda bu durumdan bahsetmemişsiniz ben herhangi bir bölüm olarak düşündüm.

2- Sağlık Kurulu Poliklinikleri C Blok 1. Katta diğer Polikliniklerden ayrı olarak sadece sağlık kuruluna müracat eden hastalara hizmet vermektedir.
    3- Sağlık Kurulu Poliklinikleri Çarşamba günleri hariç haftanın her günü hizmet vermektedir.
    4- Sağlık Kuruluna 0212 414 28 28 numaralı telefondan ya da Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu Sayfası'ndan randevu alarak başvuru yapabilirsiniz.

Sürekli deneyin eğer olmuyorsa farklı bir tarayıcıdan deneyin bilgisayar işyeri bilgisayarıysa bazı sitelere girmeye engel koydukları için alamıyor olabilirsiniz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Birkaç arkadaş için ben de denemiştim 1-2 ay evvel ve alamamıştım. Nasıl bir sistem, aklım ermdi.

Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon