Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 100 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    onur3460 Avatarı

Son Giriş
    17.03-2016
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul

onur3460

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    daha önce hasekiden almıştım rapor yaklaşık 10 ykıl önce bu sene vergi indirimi için sadi konuktan aldım,kıyaslama yapmam gerekirse sadi konukta sistem daha güzel işliyor ve daha akıcı.Tek eksi tarafı kısa zamanda çok şey yapmamızı bekliyorlar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

İki kişi gideceksin. Biri bi yerde sıra beklerken öbürü diğer yerde sıra bekleyecek...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    OnurcanG Avatarı

Gerçek Adı
    Onurcan
    Son Giriş
    11.09-2016
    Saat
    10:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OnurcanG Bakırköy Araştırma Hastanesinden rapor almaya gidiceğim. Randevu almam gerekiyor mu?

merhaba arkadaşlar yarın sabahtan hastaneye gidicem rapor almaya yanlız randevu almam gerekiyormu gerekiyorsa bu online randevu sisteminden hangi bölümü seçiçez hiç bilmiyorum yardım edebilirmisiniz teşekkürler

Randevu alırken bu sorun ile karşılaştım hangisini seçmeliyim acaba

xPfb6 - Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul

allakasi

onurcan yandaldan degil mhrs den girip saglık kurulundan alıcan yanlış yerden girmişsin:

http://hastanerandevu.gov.tr/Vatanda...staneKodu=3457

skocak2006

ben 3 sefer aldım sadi konuktan aynen deddigin gibi aynı gün veriyorlar oraya bakan 2 memur var ikiside birbirinden iyi çok yardımcı oluyorlar allah razı olsun onlardan

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    05:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

bLaCkRaCe

Değerlendirilmesini istediğim haklar;

H Sınıfı Ehliyet
    Durum ve Derece Bildirir Raporlar
    Özürlü Kimlik Kartı
    Evde Bakım Hizmeti

Bu haklarımın değerlendirildiği rapor ve en az 4 imzalı nüshası için Sadi Konuk hastanesi ne kadar ücret alır ?

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

bLaCkRaCe

Randevu almaya çalışıyorum, klinik seçin denilen yerden sağlık kurulunu seçtim ancak şu uyarı yazısı çıktı;

Seçmiş olduğunuz arama kriterlerine göre uygun gelen hekimlerin bütün randevuları doludur.Ne yapmam lazım, bu haftalık bilgi mi ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Uğur'Un verdiği balantıdan mı deniyorsun: MHRS
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

bLaCkRaCe

Evet abi o adresten girdim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Mmm, o zaman ya çatkapı gidip başhekimden yazı alarak heyet sürecini başlatmaya çalışacaksın, ya da sık sık siteyi takip edip, randevu kovalayacaksın

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

bLaCkRaCe

Bülent abi 2 gün randevular doluydu az evel randevu sayfasına girdim sonunda 2 Ekim'e yani 11 gün sonraya randevuyu aldım.
    Bu kadar yoğun olabileceğini hiç tahmin etmiyordum, yetkililer bu işe bir el atmalı, Türkiye'nin en büyük şehri için gerçekten rezil bir durum.

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul

allakasi

11 güne şükür eskiden 2-3 ay sonraya randevu verdikleride oluyordu kısmetse bazen 1-2 gündede alan oluyor hayırlısı diyelim geç olsun güç olmasın

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

bLaCkRaCe

Değerlendirilmesini istediğim haklar;

H Sınıfı Ehliyet
    Durum ve Derece Bildirir Raporlar
    Özürlü Kimlik Kartı
    Evde Bakım Hizmeti

Bu haklarımın değerlendirildiği rapor ve en az 4 imzalı nüshası için Sadi Konuk hastanesi tahminen ne kadar ücret alır ?

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

bLaCkRaCe

Arkadaşlar ben dün sağlık raporu için gittim ancak röntgen ve ortopedi işi çıktı ve yetiştiremedik. Perşembe günü gelin dediler şimdi ben Perşembe günü için randevu alacakmıyım yoksa almadan mı gidicem, eğer randevu alıcaksam işim yaş çünkü 17 gün sonrasına randevu var en yakın.
    H sınıfı ehliyet için rapor alıcam raporumda ne yazması gerekiyor onlar yazarlar mı ek birşey istememe gerek var mı ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Rontgen için mi perşembeye gelin dediler? Hayır, yeni randevu almayacaksınız...

Raporu H sınıfı için alacağınızı söyledinizse, sorun olmaz. Ama siz yine de hangi ibare olsun istiyorsanız onu belirten bir dilekçeyi ekleyin derim.

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon