Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    AsTeRuNyA Avatarı

Gerçek Adı
    EMRAH
    Son Giriş
    15.01-2017
    Saat
    19:01
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/sultangazi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @zeynoşum

Ilk önce hastanenin saglık kuruluna gidip engelli raporu çıkarmak istedigini söyleyeceksin orası size gerekli evrakları verip yönlendirecek sizi saygılar
    Konu AsTeRuNyA tarafından değiştirilmiştir (16.04-2016 Saat 15:12 ).

Üye
    bitlisumak Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    23:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rapor itirazı sonucu eski rapor ile yeni rapor arasında çelişki oldugundan il sağlık mudurlugu hakem hastane olarak şişli hamidiye eftal e.a hastanesinin sağlık kuruluna randevu almam gerektiği yönünde yazı geldi.Hastaneye gittik internet üzerinden alınıyor demişler. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi : Hasta Portal Ama sisteme bir türlü girilmiyor.Nasıl randevu alabilirim.Bilen biri yardımcı olabilirmi? 3 gündür uğraşıyorum alınmıyor..

Üye
    xman6019 Avatarı

Son Giriş
    24.09-2016
    Saat
    14:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bitlisumak 0212 373 53 65 nolu numaradan randevu alabilirsin ben 1 sene önce vergi indirimi için rapor aldım şişli etfalde rahatsızlığınız neyse o bölümden muayene oluyorsunuz ve muayne olduğunuz bölümdeki doktor heyet sayılıyor yani bu olay diğer hastanelere göre artı bir şey çünkü Bakırköy sdi konukta girmediğim branş ve doktor kalmamıştı kolay gelsin

Üye
    bitlisumak Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    23:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.Raporu annem için alıyoruz.Birçok hastalıgı var bir den fazla bölüme muayene olabiliriz..Her neyse yazdıgın numarayı dün aradım.Önce çaldı açan olmadı .Sonraki aramalarımda hep meşgule düştü.Daha sonra onlar beni aradı.Ordaki beyfendiye saglık kurulu için randevu almam gerektiğini söyledim.Oda internet üzerinden almamız gerektiğini söyledi.Dedim sistem açılmıyor hata veriyor randevu alamıyorum benim yapabileceğim bişey yok deyip suratıma kapattı telefonu.
    Acaba adam uğraşmak istemedi başından atmak için mi öyle söyledi

Üye
    fgndkr Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Şişli etfalde randevular internet üzerinden alınıyor. Bende randevu aldım ama zor oldu. Şimdi ne yapmam gerekiyor bilen varmı.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12