Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 66 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Üye
    korhus Avatarı

Son Giriş
    13.02-2015
    Saat
    03:56
    Yaşadığı Yer
    ankara

korhus

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: pc_murti
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: oguz ceylan
    ankara çarşamba yatıyomuş :roll:
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: korhus
    banada az ewel aradığımda ankara perşembe yatacak dediler,bilginize...
    Boşuna aramayın bunların ne dedikleri belli değil ya kafadan atıp sallıyorlar işte
    19-11-2008 itibarı ile ankara aylıkları yatmıştır,dolayısı ile bu dünyada birilerine güvenmek lazım arkadaşlar...

okan2004

konya da genellikle her ayın sonunda yatıyor 28-29-30 arasında mutlaka yatıyor

umut77

İstanbul Avrupa Yakası için telefon açınca Bakanlık tarafından durduruldu diyorlar ama böyle bir açıklama yok. Yoksa paranın üzerine mi yatacaklar anlamadım

Üye
    salih_turkan Avatarı

Gerçek Adı
    gulcın
    Son Giriş
    20.10-2012
    Saat
    11:51
    Yaşadığı Yer
    İZMİR

salih_turkan

nasıl ben anlamadım ne gıbı durduruldu sız yenımı baş vuruyosunuz her il yatmaya başladı bu durdurulsa hıc bır ıle yatmaz dıye düşünüyorum gercı izmirde hala yatmadı izmirde sosyal hızmetlerı arayan oldumu arkadaşlar

umut77

Geçen sene başvuru yaptım. Dört ay önce eve geldiler hesap açtırdık 3 hafta öncede bize dosynın onaylandığını söylediler.

Bugün bahçelievleri aradım ismimi söylemeden buayki maaşın yatıp yatmadığını sordum. Bana bakanlık tarafından durdurulduğunu söylediler. Ama bana saçma geldi Kanunla kazanılmış bir hakkı bakanlık nasıl durdurabilir.

Üye
    salih_turkan Avatarı

Gerçek Adı
    gulcın
    Son Giriş
    20.10-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR

salih_turkan

ewet bencede cok sacma ama madem durduruldu dıyorlar bazı ıller yattı bune şimdı dıye sorarlar ben yarın izmir sosyal hızmetlerı arıcam bakalım onlar ne cevap vercekler

Üye
    pc_murti Avatarı

Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    17:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

pc_murti

Arkadaşlar durdurulma hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı dolayısıyla asılsız laflara inanmayın
    ne zaman aylıklar yatacak diye sosyal hizmetleri bir çok kişi arıyor onlarda aklına geleni uydurup söylüyorlar artık onlarada inanılmıyor bir öyle bir böyle konuşuyorlar işte neden niye dendiğindede bilmiyoruz diyip işin içinden çıkıyorlar

Üye
    mırro Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    16.12-2013
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    Silivri

mırro kasım ayı evde bakım

umut77 bende aynı senin gibi ama dün aradığımda bana maaşların durdurlduğunu söyledi ama ben inanmadım.Durdurulsa hiç yerin maaşı yatmaz.İşte başlarından atmak için herkes bir şeyler söylüyor

Üye
    mardinkapılı Avatarı

Son Giriş
    26.12-2008
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır

mardinkapılı bakım aylıgı

arkadaşlar lütfen durdruldu lafları kafanızdan çıkarın öyle birşey yok bu para nakdi yardım olarak veriliyor tabiki biraz dengezizlik olacak onin için biraz sabırlı olun rayına oturacaktır benim istedigim bu maşın bagkur ve ssk emelisi yasal olmasıdır işte bunun mucadelesini toplu halde yapmamız lazım iyiakşamlar

Üye
    salih_turkan Avatarı

Gerçek Adı
    gulcın
    Son Giriş
    20.10-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR

salih_turkan

ewet arkadaşlar tum arkadaşlarıma katılıyorum dedı kodulara ınanmayın kanundan cıkmazsa bu bıze verılen bır hak şimdı ınternetten baktım izmir yatmış gule gule kullanın

mavirüzgar

şimdi bende siz diince baktım salih bey telefondan yatmış izmir güle güle harcayalım.
    lütfen böyle asılsız haberlerle bizide kendinizide yıpratmayın diyorum ben...

umut77 Kasım Ayı Evde Bakım - İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul Avrupa yakası Kasım ayı evde bakım ücreti alan var mı?

umut77

İstanbul Avrupa yakası maaş alan var mı?

Üye
    pc_murti Avatarı

Son Giriş
    16.09-2014
    Saat
    17:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

pc_murti

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İstanbul Avrupa Yakası genellikle Her Ayın 25 İla 30 Arasında Yatıyor
    Zannedersem Yarından İtibaren Yatar İnşallah

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon