Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 3 / 5 İlkİlk 1 2 3 4 5 SonSon
Toplam 66 mesajın 31-45 arasındakiler
Kasım ayı evde bakım aylığı alan var mı? [Soru]
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

korhus

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: pc_murti
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: oguz ceylan
    ankara çarşamba yatıyomuş :roll:
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: korhus
    banada az ewel aradığımda ankara perşembe yatacak dediler,bilginize...
    Boşuna aramayın bunların ne dedikleri belli değil ya kafadan atıp sallıyorlar işte
    19-11-2008 itibarı ile ankara aylıkları yatmıştır,dolayısı ile bu dünyada birilerine güvenmek lazım arkadaşlar...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

okan2004

konya da genellikle her ayın sonunda yatıyor 28-29-30 arasında mutlaka yatıyor

umut77

İstanbul Avrupa Yakası için telefon açınca Bakanlık tarafından durduruldu diyorlar ama böyle bir açıklama yok. Yoksa paranın üzerine mi yatacaklar anlamadım

salih_turkan

nasıl ben anlamadım ne gıbı durduruldu sız yenımı baş vuruyosunuz her il yatmaya başladı bu durdurulsa hıc bır ıle yatmaz dıye düşünüyorum gercı izmirde hala yatmadı izmirde sosyal hızmetlerı arayan oldumu arkadaşlar

umut77

Geçen sene başvuru yaptım. Dört ay önce eve geldiler hesap açtırdık 3 hafta öncede bize dosynın onaylandığını söylediler.

Bugün bahçelievleri aradım ismimi söylemeden buayki maaşın yatıp yatmadığını sordum. Bana bakanlık tarafından durdurulduğunu söylediler. Ama bana saçma geldi Kanunla kazanılmış bir hakkı bakanlık nasıl durdurabilir.

salih_turkan

ewet bencede cok sacma ama madem durduruldu dıyorlar bazı ıller yattı bune şimdı dıye sorarlar ben yarın izmir sosyal hızmetlerı arıcam bakalım onlar ne cevap vercekler

pc_murti

Arkadaşlar durdurulma hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı dolayısıyla asılsız laflara inanmayın
    ne zaman aylıklar yatacak diye sosyal hizmetleri bir çok kişi arıyor onlarda aklına geleni uydurup söylüyorlar artık onlarada inanılmıyor bir öyle bir böyle konuşuyorlar işte neden niye dendiğindede bilmiyoruz diyip işin içinden çıkıyorlar

mırro kasım ayı evde bakım

umut77 bende aynı senin gibi ama dün aradığımda bana maaşların durdurlduğunu söyledi ama ben inanmadım.Durdurulsa hiç yerin maaşı yatmaz.İşte başlarından atmak için herkes bir şeyler söylüyor

mardinkapılı bakım aylıgı

arkadaşlar lütfen durdruldu lafları kafanızdan çıkarın öyle birşey yok bu para nakdi yardım olarak veriliyor tabiki biraz dengezizlik olacak onin için biraz sabırlı olun rayına oturacaktır benim istedigim bu maşın bagkur ve ssk emelisi yasal olmasıdır işte bunun mucadelesini toplu halde yapmamız lazım iyiakşamlar

salih_turkan

ewet arkadaşlar tum arkadaşlarıma katılıyorum dedı kodulara ınanmayın kanundan cıkmazsa bu bıze verılen bır hak şimdı ınternetten baktım izmir yatmış gule gule kullanın

mavirüzgar

şimdi bende siz diince baktım salih bey telefondan yatmış izmir güle güle harcayalım.
    lütfen böyle asılsız haberlerle bizide kendinizide yıpratmayın diyorum ben...

umut77 Kasım Ayı Evde Bakım - İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul Avrupa yakası Kasım ayı evde bakım ücreti alan var mı?

pc_murti

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    İstanbul Avrupa Yakası genellikle Her Ayın 25 İla 30 Arasında Yatıyor
    Zannedersem Yarından İtibaren Yatar İnşallah

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye