+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Bundan sonra Evde Bakım Aylıkları her ayın 30'unda mı yatacak? [Soru]
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

salih_turkan Bundan sonra Evde Bakım Aylıkları her ayın 30'unda mı yatacak? [Soru]

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    İZMİRLİLER BUGUN OĞRENDIĞIM BIRŞEYI SIZLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM: BUNDAN SONRA BAKIM MAAŞLARI HER AYIN 30 UNDA YATACAKMIŞ. SOSYAL HIZMETLERDEN SOYLEMIŞLER. BILMIYORUM DOĞRU PAYI VAR MI. AMA BUGUN BIR BAYANDAN DUYDUM .ONA DA OYLE SOYLEMIŞLER
    BAKALIM GORECEĞIZ

pc_murti

sadece izmir içinmi geçerli bu acaba

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

salih_turkan BAKIM MAAŞI

VALLA BILMIYORUM İZMİR SOSYAL HIZMETLERDEN BAYANA OYLE SOYLEMIŞLER BUNDAN SONRA HER AYIN 30 UNDA YATCAK DENMIŞ ZATEN HER İL ARKA ARKAYA ALIYO GALIBA BOYLE OLCAK OLSUN BELLI BIR GUNU OLSUNDA BENCE SIZDE HANGI ILDESENIZ GIDIP SORUN HAYIRLISI DIYELIM :lol:

blueboyfe

esk de bır ara 10 undan sonra ıdı, sonra dedıler 20 sınden sonra, sonra bır ara 30 unu buldu, maalesef bunun bır tarıhı su an ıcın yok.

M.Cem

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    PEKİ YA ŞUBAT'TA NE OLACAK? :P

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye