Konu Kapatıldı! + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 2 3 4 5 6 7 8 SonSon
Toplam 119 mesajın 76-90 arasındakiler
2012 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

kutup yıldızı

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ADANA yatmıştır 634 tl.SEVGİLİLER GÜNÜNDE,de yatmışgüle güle harcayın...

demirc

arkadaşlar kayseriden haberi olan varmı kısmetse bu ay ilk kez alacam

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

emre41 emre

marmara bölgesi her tarafta yatırdın maası, bir kocaeli yatırmadın

hami

arkadaşlar.. balıkesirin yattı bilgisi kesinlikle yanlıştır..çünkü ben balıkesiri aradığımda dün 17 .15 di işlemler şuan tamamlandı gönderdik bankaya dedi..peki bu bankanın anlaşma gereği parayı 2 veya 3 gün bekletme yetkisi varmış.öyleyse nasıl oluyorda para yatıyor..hiç kimsedende ben maaşımı çektim bilgisi gelmedi

Helldorado

konya yatmıs arkadaslar 638tl

fener76

hami balıkesir deki telefonlara bakan kadın aynı dediğin gibi bizden cıktı ara ara bakın dedi.Arada bişey sorayım dedim.. İYİİİİİİ günler diyip kapadı. Kadının asıl işi bu arayanları sallamak. Yazık! insallah bakanlığın genel merkezi keşmekeşe son verir. Sallamasyon cevaplar ayıp ya. arada bakın dediği gectiğimiz persembeden beri. madem bilgin yok sallama!

fener76

balıkesir hala yatmadı!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hami

yazık ya vallah yazık..milyonlarca nüfusu olan şehirler yatıyor ama ne yazıkki ne balıkesir nede ilçeleri daha yatmadı.bir yardım yapıyolar ama yardımın içine resmen ediyolar.lazım böyle yaptıkları yardımları insanlara daha çabuk bir şekilde ulaştırmaya çalışsınlar ama nerde keşke benim durumum olmuş olsada böyle yardımlara müraacaat etmesem ama ne yazıkki yok.bu sorunlarla ilgilenenler yardımcı olursa seviniriz.sağolun

bhrtrcn

kocaeli alan yok mu yaaaf 14 unde yatardı bu ay niye yok

fener76

Bağlı bulunduğunuz sosyal hizmetlerde acaba balıkesir sosyal hizmetler gibi davranıyor mu? Hami arkadas aramıs ve ona söledikleri üzere''ARA ARA BANKAYA BAKIN.BİZDEN İŞLEMLERİNİZ ÇIKTI'' denilip günlerce bankamatiklere yönlendiriliyor mu?PES yani. insallah bir çözüm bulurlar. ayıp yazık vallahi....

tılafsınlı

ben evde oturan devletin verdiği sakatlık maaşı alan biri olarak aldık maraş yattı bakım maaşı 635 tl onun işi var o sakat çalışıyor

bhrtrcn

kocaeli'den bakım maaşı yatan var mı?????

Konu Kapatıldı!
Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 2 3 4 5 6 7 8 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye