Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    atmaca58 Avatarı

Gerçek Adı
    Harun
    Son Giriş
    16.04-2015
    Saat
    13:32
    Yaşadığı Yer
    Sivas

atmaca58 Evde bakım başvurusunda 'Aile Toplum Kağıdı' hakkında bir soru..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bir sorum olacak ben 2 sene önce istanbulda baglı oldugum nüfüs müdürlüğünden aile toplum kagıdı aldım
    5 kişi gözüküyoruz evde babam annem ben kardeşim ve onun hanımı
    bakım parasına basvurdugum zaman kardeşimi ve hanımını onlar bir aile diye onları saymamışlardı şimdi biz 3 kişi göç ettik sivasda ikamet ediyoruz kaydımız fln da sivasda yine bir kağıt almak istiyorum kardeşimin kaydı istanbul kendide orada yasıyor biz sivasdayız
    şimdi alacagım kağıtta 3 emi düştük acaba

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    14.04-2015
    Saat
    10:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul

sırdaş

nerde yaşarsanız yaşayın ikamet ettiğiniz evde resmi olarak kaç kişi yaşıyorsanız odur Harun bey

Üye
    atmaca58 Avatarı

Gerçek Adı
    Harun
    Son Giriş
    16.04-2015
    Saat
    13:32
    Yaşadığı Yer
    Sivas

atmaca58

tekrar basvurmayı düşünüyorum ama adımlarımızı bilinçli atmak istiyoruz çünkü uğraşıyoruz ediyoruz sonuç sıfır

Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum

biyo

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    evet 3 e düşersiniz daha doğrusu şu an oturduğunuz adreste kaç kişi varsa o dur