Sunrise Breezy 90 tekerlekli sandalyede alisveris.engelliler.biz'e özel kaçırılmaz fırsat!
Konu Kapatıldı! + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 9 1 2 3 4 5 ... SonSon
Toplam 135 mesajın 1-15 arasındakiler
Kasım ayı Evde Bakım Maaşı alan iller ve tutarları?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

rap43 Kasım ayı Evde Bakım Maaşı alan iller ve tutarları?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    tuncay280307;

arkadaşlar malumunuz kasım ayına ayak basmaktayız önümüzdede bayram var erken verirler mi bilmiyorum ama yine de konuyu açim istedim
    alan iller miktarını ve tutarını yazarlarsa sevinirim

iyi günler

dayicim

bayRamdaN öNce weRiRLeR diye tahmiN ediyoRum ama qeNe de şüpheLi

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

safari_054

slm benimki biliyosunuz ayın 5 inde yatıyor......... yakında belkide bu yıldan sonra herkes gibi aynı alacam 3 aylık-da bağlancak diye....

bu aykini ise ben tel ettiğimde henüz belli değil dedi ama ayın 5 inde gece 11 e kadar burdan söz msj olarak cvplıycam

tuncay280307

Ana Sayfa \ Kuruluşlarımıza Duyurular \ Ekim Ayı Ayni Nakni Yardım Ödenekneleri İl Müdürlükleri Emrine Gönderilmiştir
    Ekim Ayı Ayni Nakni Yardım Ödenekneleri İl Müdürlükleri Emrine Gönderilmiştir

Ekim Ayı Ayni Nakni Yardım Ödenekneleri İl Müdürlükleri Emrine Gönderilmiştir...

SOSYAL HİZMETLERİN SAYFASINDAN ALINMIŞTIR İŞALLAH BAYRAMDAN ÖNCE HESAPLARA GEÇERLER

miraç kamsız

tuncay kardeş kasım ayındasın şu an sıtede kasın ayı paralarıyla ılgılı hıç bır yazı yok sen gecen ayın yazısını gormuşsun ıyı gunler

tuncay280307

usta kasım ayında aldığın para ekim ayındaki yapılan bakımın parası yani önce hizmet sonra üçret yani kasımda ekimi aralıkta kasımı alıyorsun

safari_054

1 saat geç oldu ama mecburen

bayram haşlığı vs yok yani çektiğim para 549.80 herkese hayırlı bayramlar

erhanöz

sakaryada maaş alan var mı

oscar71

hayırdır bayramlarda birde ekstra bayram harçlığıdamı veriliyordu anlamadım*?

safari_054

yıl sonuna kadar net-e giremiycem ama kızım net te ders çalışırken yazdığım cvba göz atim dedim

bek kardeşim ben bu yılın şubat ayına kadar herkes gibi aldıyodum ama aldığım para nerdeyse işime yaramıyodu peki neden onuda söylim ben emekliyim emekli maaşımı ayın 25 inden 25 ine alıyom + 25 inde gibide bu maaşı ve bu maaş ilaç parası ve bakım için verildi elk su doğalgaz bakkal diğer çocuğu okutma derdi kendi aile masrafları vs aldığın 2 maaş diğer ayın 25 ine kadar yetmiyordu bu sorunu hem ankaraya yazılı onlarca mail, tel,, hemde burdaki gerekli olan yerlere tüm ayrıntılarıyla belirttim evi kontrole tekrar geldiler evi bırak aldığım 4 çeşit ve ayda 12 kutu ilacın parasına kadar araştırdılar ve sonunda haklı çıktığım önce mail göndererek daha sonra hemde yazılı gönderip isteğim kabul edildi ve ben bu yazıyı burdaki bağlı olduğum kuruma teslim ettim..

gelelim 2022 ye kabulden sonra yani haklı görüldüğüm zamandan sonra oldu nisan ayında başvurdum ama neler çektim ben bilirim neyse ve 2022 için ayrıyeten aldığım yeni raporla vsvs..kabul edildi ama yıl sonunda verilceğide tel-le öğrendim

tek sorun ocak ayından itibaren evde bakım maaşı herkes gibi alınan sisteme dönmek olacak oda (2022) den dolayı

belki bilmiyon ama 2 sini bir arada alan birçok kişi ve sana kısacık bi örnek bu sitenin 2022 maaş sayfasını aç ve bu sayfada alanların diğer evde bakım sayfasında da yazdıklarını oku aldığını anlarsın,,,,,,, ayrıca deminki anlattığım konuyu daha önce herkese duyurdum

SON OLARAK sana şunu diyim sen bu yılın eylül ayında üye olmuşsun benim anlattıklarımı daha öncede bilmemen gayet normal AMMAAA öğrenmeden sakın sakına kimseye yargısız infaz yapma yoksa herzaman haksız sen olursun..... hayırlı bayramlar kardeşim......

şimdiden tekrar tekrar herkese hayırlı bayramlar nice bayramlar-a ve yeni yıla başta Sağlık Huzur Başarı ve Güvenle girmeniz dileğiyle yüce ALLAH-a emanetsiniz.....

dayicim 2010 kasım ayı evde bakım hizmeti maaşı alan iller ve miktarı

2010 kasım ayı evde bakım hizmeti maaşı alan iller ve miktarı

asdere

9 u ila 13 arasında paralar yatacak diyorlar ama inşallah doğrudur

tuncay280307

EVDE BAKIM HİZMETİ ÖDEMELERİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU:

Kasım/2010 ayında yapılacak evde bakım hizmeti ödemelerine ilişkin ödenekler 08/11/2010 tarihinde İl Müdürlüklerinin hesabına gönderilmiştir. Özürlü yakınlarının mağdur edilmemesi amacıyla gönderilen ödeneklerin Bayramdan önce özürlü yakınlarının hesaplarına aktarılması için gerekli her türlü önlemin alınması gerekmektedir.

Özürlü Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

oscar71

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Geçen bayramda öyle yazıyordu fakat bayramdan sonra bile zor verdiler.İnşallah bu sefer yazıldığı gibi bizleri zor durumda bırakmazlar.

Konu Kapatıldı!
Sayfa 1 / 9 1 2 3 4 5 ... SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye