Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

dagoguzhan Heyet gördükten sonra Evde bakım aylığı ne kadar sürede bağlanır?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    geçen hafta evimize gelen heyet 3 gün sonra ziraat bankasına hesap açtırmamızı istedi. acaba aylık alabilecekmiyiz. alacaksak ne kadar sürede çıkar? bilgilendirirseniz sevinirim.

Üye
    suvi1880 Avatarı

Son Giriş
    24.09-2014
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    Şişli | İstanbul

suvi1880

Ben hesap açtırdıktan 2 ay sonra bağlanmıştı.

ww_xxx72

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben üçüncü ayda aldım

tplu olarakda verilmiyo tek maas