Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
Konu Kapatıldı! + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 10 1 2 3 4 5 ... SonSon
Toplam 144 mesajın 1-15 arasındakiler
Ekim ayı evde bakım ödenekleri il müdürlüklerine gönderilmiş. Alan var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

hemofili Ekim ayı evde bakım ödenekleri il müdürlüklerine gönderilmiş. Alan var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar evde bakım ödenekleri il müdürlüklerine gönderilmiştir ("Ekim Ayı Ayni Nakni Yardım Ödenekneleri İl Müdürlükleri Emrine Gönderilmiştir")

inşallah il müdürlükleride bizim hesaplarımıza bir an önce göndeerirler.hepinize hayırlı cumalar allah a emanet olun

nacar

çok erken yatmaz bu ay

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

kutup yıldızı

bencede artık seçim falanda yok yani bekleyin durun

memati

burcu ilhan;

seçimle ne alakası var..herşeyi siyasete çevirmeyin hemen

Üye
    Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    19.10-2014
    Saat
    20:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Blog Mesajları
    1

besalti20

memati ..cevirmiyor arkdslr Siyasetın ta kendisi bu

kutup yıldızı

erken yatması için bir sebep yok yani o öylesine espri babında bir yazıydı mematihadi şöyle diyeyim önümüzde erken yatması için bayram felanda yok

nacar

ben 2 yıldr ilk defa gecen ayın 7sinde aldım

oscar71

ayni nakni parası gönderilmiş zaten bakım parası aynı şey değilki.

Üye
    Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum

biyo

Arkadaşlar benim anlamadığım bu para ayın ilk gününde alındığı zaman ne oluyor yani sonuçta her ay alınan birşey bu tarih takıntısından bir kurtulsak iyi olacak

trneco ekim ayı evde bakım maaşı alan varmı

ekim ayı evde bakım maaşı alan arkadaşlar yazsın lütfen v

hemofili

nasıl alakası yok kardeşim bakım aylıgı denilen ayni ve nakti yardım olarak yapılıyor konuyu biraz daha araştırırsan ögreneceksin.
    ayrıca shçek sitesine bakarsan dikkatli bir şekilde ekim ayı ayni ve nakti yardımlar il müdürlüklerine gönderilmiştir ibaresini göreceksin saygılar.

sırdaş

arkadaşlar eylül ayı evde bakım parası alanlar 544 lr. olarak aldılar ama ben 510 aldım ve artı ben bu 510 lr.yı 3 aydır bu şekilde alıyorum. nedeni nedir bilen varmı?

Üye
    Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum

biyo

eylül ayında 510 tl aldınsa eksiklik var eğer bu ayda o şekilde alırsan muhakkak sosyal hizmetlere sormakta fayda var çünki eksik olmasının hiç bir dayanağı yok

Konu Kapatıldı!
Sayfa 1 / 10 1 2 3 4 5 ... SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye