+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 16 mesajın 1-15 arasındakiler
Evde Bakım Maaşı alanlar aylığını aldığı bankadan kredi çekebilir mi?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

rap43 Evde Bakım Maaşı alanlar aylığını aldığı bankadan kredi çekebilir mi?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Merhaba arkadaşlar size birkaç sorum olacak öncelikle evde bakım aylığı alan maaşı aldığı bankadan kredi çekebilirmi çekerse ne kadar çekebilir en kısa sürede cevaplarsınız sevinirim hayırlı günler

blueboyfe

bankalar bakım veya 2022 maaşına kredi vermıyor.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

rap43

teşekkürler arkadaşlar bilgilendirdiğiniz için

vuralh

tanıdıgım birisi zraat bankasından 5 000 TL kredi çekti.

asdere

kesinlikle yasak
    vermiyorlar
    ama başka gelir gösterp çek

mansas19

yengem 2022 alıyor 7.000 kredı kullandı ozel bankalar verıyor

ramo55

bende sordum ama kesinlikle böyle bir kredi şekli yok ne bakıma nede 2022 maşına kredi olmaz dediler

mavirüzgar

hangisi doğru söylenenlerin.Veriliyormu verilmiyormu? Biri diyor şu kadar çekti biri diyor hayır olmuyor..konu havada kalmış

Üye
    Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    15.07-2014
    Saat
    19:31
    Yaşadığı Yer
    Özel mesajla soru sormayın lütfen. Özel mesajlara cevap vermiyorum, forumdan yazın.
    Blog Mesajları
    22
    Twitter Hesabım

Kalem

Havada kalması gibi bir şey söz konusu değil. kredi çekmek isteyen gider ister bakım aylıgı aldıgı bankaya ister başka bankaya gider kredi talebinde bulunur. bankayla görüşür kesin bilgiye ulaşır. banka kendisine ne kadar kredi verebilir veremez mi şartlarını ogrenir bankanın. Bunun cevabı bankalara ugramanızda burada değil.

ha tek geliri 2022 ve evde bakım aylıgı olan vatandaş kredi çekebilir mi diye soruyorsanız her banka bu riski göze almaz. Hade kredi verdi diyelim ödeyemezse vatandaş 2022 aylıgına haciz mi uygulayacak ya da evde bakım aylıgına? Alsın başına belayı Çünkü bu aylıklar haczedilemez hazcedilse bile o haciz kaldırılır bilir bunu bankalar. Durum boyleyken bu riski hiç almazlar.
    Ya ödeyebilecekleri çok küçük miktarda krediye onay verirler ya da hiç vermezler gözleri ne kadar kesiyorsa yani.
    Ama 2022 ve evde bakım aylıgı haricinde geliri olan bir cuzdanlı kefil ya da başka bir gelir söz konsuu ise kredi sorun olmaz. E bu durumda da 2022 ve evde bakım aylıgı açısından sorun olabilir. çekilen kredi, gosterilen teminat kefil vs her neyse beyan edilmeyen bir geliri işaret ediyorsa ve ilgili kurumlar tarafından bu tesbit edilirse ve beyan edilen gelirden başka beyan edilmeyen gelirler d etesbit edilirse al başına belayı.
    Bu kısmıyla bankalar ilgilenmez ama. İlgilendikleri tek şey kredi verdikleri vatandaşın bu kredinin geri ödemelerini yapıp yapamayacagı hade geri ödemede sorun çıkardıysa bunu nasıl tahsil edecekelri sorunduur. Bu yuzden kredi verirken yaş tahtaya basmamak için baya ugraştırırlar ve riskli bir işlem yapmazlar.
    Yani vatandaş kredinin geri ödemelerini yapamıyorsa bu durumda bankanın borcunu tahsil edebilmesi için teminata ihtiyacı vardır.
    Hacze konu olmayacak maaşlara gözünü dikmez o yuzden

metin_0079

işbankası veriliyor gidin ayın ama aylığınızı oraya çekmek kaydı ile

kuşcu

ben halk bankasında 13.500 tl cektim

derman41

Kredi hesaplama sayfasına gir. Oradan bütün bankalara başvur. Sonuçta karar sana kredi verecek bankalara kalmış. Onlar gelirin olduğunu görüp onay verebilirler.

dumm

ben evde bakım maşı aliyorum 2022 amşıda aliyorum kiridi çeke bilirmiyim nekadar çeke bilirim acaba cevap yazarsanız çok mevinirim

dua20

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    veriyor nasıl vermiyor maaşını hangi bankadan aldıysan ordan maaş cekebiliyorsun ben denizbank möüşteri temsilcinle görüştüm cekebiliyorsunuz dedi bankaya gidiyorsun zaten zirrattan alıyoırsun maaşından düşüyorlar bu kadar basit

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye