Sayfa 1 / 13 1234511 ... SonSon
Toplam 195 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmets1234 Avatarı

Son Giriş
    25.10-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir

ahmets1234 Ocak ayı Evde Bakım parası alan var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Biliyorum daha erken ama lütfen dalga geçmek için yazmayın. Evde bakım Parası alanlar yazsın.

memati

en azından ayın 10u bekleyin arkadaşlar..

kutup yıldızı

onuda biliyorsun yani arkadaşım.mematinin dediği gibi 10,da başlıyor bekleyelim bakalım.bu ayda gerçi alacagımız meçhulde!!!!!bakalım.

maviş1969

merhaba arkadaşlar herkese iyi yıllar ocak ayında 600 tl mi alacağız bilen varsa yazsın

kutup yıldızı

577 falan deniyor 600 degil.oda şubatta alabilecegiz sanırım.

safari_054

Bugün sosyal hizmetler müdürlüğüne telefon açtım ve maaşlar 577 olması bekleniyo dediler üstelik ayın 19 undan sonra ist- dağıtılabilir dediler onlarda maaşları tam bilemiyolar ama ocak ayı için şubata sarkar vb lafı söylenmedi

Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    12.05-2015
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA

azizkanmaz

hasankiper; ben de öyle duydum

safari_054

hasankiper;

seninkide doğru olabilir bilemiyorum ben sadece sorupta duyduğum şeyi söyledim hayırlısı neyse o olsun kardeş

leman 01

hiçte zam yok ben ocak ayını aldım 490 lira ama önceki ay 500 aldım niye bazen eksiliyor bu

kutup yıldızı

Sibel;
    adana yatmadıki yanlışınız olmasın. şimdi baktım.

emir-irem

Arkadaşlar niğde den evde bakım aylıgı alan kim var...

Üye
    günseli Avatarı

Gerçek Adı
    Zehra
    Son Giriş
    15.09-2011
    Saat
    12:52
    Yaşadığı Yer
    Hatay

günseli

Merhaba,
    BEN aranıza yeni katıldım,Hataydan yazıyorum.Ocak ayı bakıcı aylığını aldım.Toplam 485 00 TL.
    Bilgilerinize
    Günseli

memati

485 mi:S

galiba banka kesintisi olucak bu ay

safari_054

of of of gerçekten kime inancağımı şaşırdım telde 560 hasanpikerden 523 ve günselide 485 diyo vay be oda güzel 485 demek yüce allah başta sağlık sonrada derviş sabrı versin

zirtufuk

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Anlamıyorum... Benim annem, kardeşimin evde bakım ücretini her ayın 1'inde gidip alıyor. Biz de Gaziantepliyiz. Antebe torpil mi var acaba? O kadar gecikmenin nedeni ne acaba? Bir de 600 lira olduğu söyleniyordu. Ne zaman başlayacak acaba?

Sayfa 1 / 13 1234511 ... SonSon