Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 3 / 5 İlkİlk 1 2 3 4 5 SonSon
Toplam 66 mesajın 31-45 arasındakiler
Kasım ayı evde bakım parası alan var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

obdus

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    kardeş sizin bağlı olduğunuz birimde problem var zonguldakta düzenli yatıyor.

trneco

iizmir yatmış ,herkese iyi bayramlar arkadaşlar

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

kutup yıldızı

bayramdan önce tüm iller yatar sanıyorum arkadaşlar.geçen bayramda yetiştirememişlerdi ama bu bayram yatar sanıyorum.akşam baktım adana hala yatmamış bu arada.adanadaki arkadaşalra duyurulur.gerçi 22 sinden sonra yatıyor buaraya ama yinede şansımı deneyeyim dedim.belli bir günümüz olmadığı için.işimiz şansa kalıyor!!!!

mavirüzgar

tşkler trneco..herkese hayırlı huzurlu bayramlar

ahmets1234

balıkesir ne zaman yatacak ki yaw offffff

balıkesirli arkadaşlarım parayı çekince yazsınlar lütfen...

Üye
    Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    14.11-2014
    Saat
    13:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Blog Mesajları
    1

besalti20

alfabeye gore sanırım

ramrod bayramınız mubarek olsun

adapazarında tık yok.......repo falan diyerek kimsenin günahını almayın . illa birileri kosturuyo illa birileri bunun peşindedir dedikoduyla olmaz bu işler ..

safari_054

Alfabetik sırayla alakası yok kardeşi,m yaklaşık 1 senedir bu foruma vede 1 senedir şizofren oğlumun maaşını alıyom her seferinde doğudan başlıyo batıya enson varıyo benim anlamadığım olay şu mesala ben emekliyim emekli maaşları benim ve herkesinki numarası na göre dağıtılıyo 17 sinden başlar nerdeyse 1 hafta içinde herkesinki dağıtılır gü,zel sistem ama bunda öyle bişe yok keşke bundada tc no sunun son harfine göre dağıtsalar ozaman ne böyle repo vb şüpheler nede şikayet edecek başka bi durum kalır olay hepsi bu ama nerdeeee neyse herzaman bu duruma şükür diyelim ama böyle giderse tam olacaz küsür ,,,,

bu arada ist-da alan varsa bi zahmet yazsın şimdiden tşkler

tuncay280307

o şekilde bir ödeme olmaz herhalde dostum cünkü her ilin sosyal hizmetlerine toplu olarak ödenek geliyor iş her ilin sosyal hizmetlerindeki memeurların çalışma hızına göre değişiyor kiminin muhasebe kısmı hemen dağıtıyor kimininki bekletiyor fark orada

mustafa-ak

istanbula da alan yokmu hala

silo

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: korhus Mesajı Gör
    ankaraaaaaaaaaaaaa...
    ankara ayın 13deyattı

ögretmen-

gaziantep te en geç yatan illerden.26 sında yatıyo. bügün aradın 20 sile 25 si arasında yatacak dediler.

okan2004

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    konya da alan yokmu acep lütfen yazsınlar konyalı arkadaşlar

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye