Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 22 mesajın 1-15 arasındakiler
Evde Bakım Aylığı'na nasıl ve nereden başvurulur?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

tutku205 Evde Bakım Aylığı'na nasıl ve nereden başvurulur?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    iyi akşamlar, evde bakım aylıgına nereden ve nasıl başvurulur? özür oranı %75..
    eger evde bakım aylıgına başvurulursa 2022'den alınan 3 ayda bir 537 tl kesilir mi

10UR

İlinizdeki yada ilçenizdeki sosyal hizmetler ve çocuk esirgeme kurumu(shçek)müdürlüklerine başvurmanız gerekir.Çoğu durumda 2022 ve evde bakım aylığını birlikte alabiliyorsunuz. Siz shçek'e başvurun onlar sizi neler yapmanız gerektiği hakkında yönlendireceklerdir.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

umut

Il sosyal hizmetlere de basvurmaniz lazim.

tutku205

rapor şuanda bende degil ankararaya göndermiştim,yani ağır özürlü yazıyormu bilmiyorum ama raporda belli bir sınır yoktu süresiz yazıyordu.az önce bir arkadaşya sosyal hizmetlere başvuru yap dedi tam olarak ne yapmalıyım

tutku205

bu aylık için ne yapmalıyız peki nasıl başvuru yapmalıyız

umut

Raporu cikarttiginiz hastaneye gidin.. durumunuzu anlatirsaniz size yeniden rapor verebilirler.

tutku205

raporun fotokopisi mal müdürlügünde olurmu acaba

tutku205

2022 alıyorum zaten evde bakım parası için sormuştum

tutku205

yok malesef,ya bu raporun fotokopisi mal müdürlügünde veya başka bir yerde olmuyormu

tutku205

peki ödeme emrindeki özür oranı geçerli deilmi istidacı bana fotokopisini çek sana bir dilekçe yazıcam başvuru yapabilirsin dedi

tutku205

ödeme emrinde özürlülük oranı%70 yazıyor sadece

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye