SGK havalı minder, akülü sandalye, aktif sandalye vb. ürünlerde alkışlanası iyileştirmeler gerçekleştirdi!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Evde Bakım ücreti için başvurduk. Eve gelen kişiler neye bakacak?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

vefa Evde Bakım ücreti için başvurduk. Eve gelen kişiler neye bakacak?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar ben sitenize yeni üye oldum bugün aynı zamanda evde bakım aylığı için başvurdum annem % 90 özürlü başvuru kabul edildi benim merak ettiğim konu eve geldiklerinde nelere dikkat edildiği yani sınırın altındayız ama evin durumu bunu etkilermi
    yani eşyalara bakıp karar verebilirlermi birde gelmeden önce arıyorlarmı bilgilerinizi paylaşmak isterim şunuda sormak isterim aylık özür oranına göre değişir diye duydum doğrumu ne kadar bağlanır teşekkür ederim

umut

Evdeki esyanin pek onemi yok..Eve giren gelir kisi basina 318 tl `den az ise bir sorun olmaz baglanir.Evde bakim parasi engellinin ihtiyaclarini kendi basina idame ettiremediginden dolayi bakicisina baglanir ve ozur rapor derecesine gore degismez.477 tl dir.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de
    Üye
    Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    10.01-2012
    Saat
    22:45
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA/ MERKEZ

esraata evde bakım maaşı

vefa;
    eve gelmeden önce aramıyorlar ummağın bir gün çıkıp geliyorlar yani aniden evin eşyası söz konusu değil sadece hastanın durumu hakkında bir takım formlar dolduruyorlar yani kişinin fiziksel durumuna derecesine maaş için zannedersem 2 ay gibi beklersiniz

blueboyfe

evin durumundan ziyade, hastanın ihtiyaçlarını ne kadar giderdıgınız ve gıderebılecegınıze bakıyorlar.
    tuvalet,temizlik yeme ıcme gibi,

yalnızkurt

peki arkadaşlar heyet geldikten ne zaman sonra bağlanıyo ve ve heyetin geldiği günle maaşın bağlandığı zaman süresince aylık birikiyomu acaba
    ben başvuralı nerdeyse 1.5 ay oldu hala heyet gelmedi

Üye
    Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum

biyo

heyet gelip gittikten sonra fazla zaman almıyor bildiğim kadarı ile toplu para olayı yok eve gelen heyet onayladıktan sonra 1 ay 40gün beklersin evin durumu o kadar önemli değil hastanın kendi ihtiyaçlarını ne kadar karşılayabileceğine bakıyorlar yemek yeme , wc ,temizlik vb.

isoduzce

arkadaş heyet sizin bulunduğunuz yerin sakat yoğunluğuna bağlı olarak değişiyor.yani belli bir sıraya koyuyorlar.sizden önceki başvuranlar bittikten sonra sıra size geliyor. mesela düzcede bir arkadaşın kızı için başvurduk 2.5 ay sonra geldiler.kendi dükkanı var babasının maaşı vardı ama evde bakım ücreti çıktı.ev nufusu ile orantılı.

Üye
    Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    10.01-2012
    Saat
    22:45
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA/ MERKEZ

esraata

EVET dediklerin aynen doğru EVDE BAKIM MAAŞI için gelen başvuruları sırayla takip ediyorlar beklemek gerekiyor bildiğim kadarıyla

asli

arkadaşlar kardeşimde geçen yıl evde bakım aylıgına başvurmuş fakat gelir oranından dolayı reddedilmiş.normalde üç aylık maaş alıyor.rapor oranı arttıgı icin maaşını yükseltmek istedik.görevli memur rapor oranı 90 olursa kişi başına düşen gelirin sorun olmayacagını bu evde bekım maaşının sosyal hizmetler tarafından ödeneceğini söyledi.

vefa

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim bişey daha sormak istiyorum eve gelip bulamazlarsa arayıp tekrar gelirlermi veya yine uzun zaman beklemekmi gerekir bazı yardımlardan önce olduğu gibi komşularından çevresindende araştırılıyormu birde mesai saatleri dışında veya hafta sonu gelme ihtimalleri varmı çünkü hep evde bekliyoruz ben öğle aralarında annemi ve oğlumu parka çıkarıyorum yoksa onlar gelene kadar çıkmasammı sizden cevap bekliyorum tekrar teşekkürler

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye