Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    lm_lm Avatarı

Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    09:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul

lm_lm 82 yaşında demans ve alzhmier başlangıcı kişi evde bakım maaşı alabilir mi?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba annem 82 yaşında demans ,alzhmier başlangıcı,astım kalp yetmezliği var ve felç geçirdi ama geri döndü şu an yürüyebiliyor ama dengesiz yürüyor dengesi bozuk. biz evde bakım için rapor alsak yeterli oranda rapor alabilir miyiz? ve babamdan aldığım evde bakım maaşı gelir seviyesi yeterli ise annemden de evde bakım maaşı almama engel olur mu? teşekkür ederim....

Üye
    lm_lm Avatarı

Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

lm_lm

bu soruma bir ekleme yapmak istiyorum. babamdan aldığım evde bakım parası bu sorumu sorduktan 2 gün sonra babam vefat ettiği için değişiklik kazandı. bu hastalıklarla ortalama annem yüzde kaç alır teşk ederim...

Üye
    savaskoca Avatarı

Gerçek Adı
    savaş koca
    Son Giriş
    13.10-2016
    Saat
    02:20
    Yaşadığı Yer
    izmir

savaskoca

başın sagolsun anneni en kısa zamanda tam teşekkülü hastaneden engelli raporu için heyete sok büyük ihtimalle %90 üzeri verirler ve evde bakım maaşına başvur derim ben geçmiş olsun allah sabır versin

Üye
    lm_lm Avatarı

Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

lm_lm

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba bugün anneme rapor aldık. ve %65 rapor verdiler fakat ağır engelli kısmı hayır yazıyor. evde bakım evet yazıyor. biz şimdi evde bakım parası için başvuramazmıyız? ya da bu rapora itiraz etsem ne olur ve istanbul da nereye itiraz edeceğim. itirazdan sonra ne oluyor lütfen bilgi verir misiniz?

Bir başka sorum var. ben bu rapora itiraz etmesem başka bir hastaneye girip yeni rapor alsam olur mu? iki sorumada cevap verirseniz sevinirim..