Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    12.10-2016
    Saat
    20:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    4

Kalem

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hayır sorun yok. il müdürlükleri genelge'ye uymak zorunda. zaten genelge 2828 sayılı kanun ek 7. madde hükümlerinin uygulanması konusunda bilgilendirme amaçlı. yeni yönetmelik yayınlanana kadar ne yapacakları anlatılmış il müdürlüklerine.

sosyal yardımlar genel müdürlüğünün bu genelgeyi yayınlaması evde bakım aylıklarına bu genel müdürlüğe aktarıldığının göstergesi. ama evde bakım aylıkları ile ilgili iş ve işlemlere yine il müdürlükleri bakmaya devam edecek.
    evde bakım aylıkları ödenekleri ise 31 aralık2a kadar engelli ve yaşlı hizmetleri genel müdürlüğü tarafından ödenemeye devam edecek.
    ama 1.1. 2015 tarihinden itibaren evde bakım aylıkları ödenekleri de sosyal yardımlar genel müdürlüğünden ödenmeye başlayacak artık.
    bunların sizleri etkileyen bir yönü yok.
    en azından evde bakım aylıklarına il müdürlüklei bakmaya devam edecek burası güzel vakıflara taşınsaydı daha fazla kaos olurdu.

Üye
    fiziksel58 Avatarı

Gerçek Adı
    sel gül
    Son Giriş
    17.01-2016
    Saat
    09:30
    Yaşadığı Yer
    tokat

fiziksel58

Bu genelge sosyal hizmetlere ulaşmış demektir. doğrumu?

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    12.10-2016
    Saat
    20:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    4

Kalem

evet, il müdürlüklerine ulaşmıştır. internet ortamında dağıtılıyor nasılsa genelge ama yine de il müdürlüğünde haberleri olmazlarsa genelgeden bahsedin. aile ve sosyal politikalar bakanlığı sitesinden mevzuat bölümüne girip genelgelere baksınlar.
    genelge sitede yeni yayınlandı. il müdürlüklerinden de hazırlıksı olduğu yönünde bilgi aldım. alo 183 de söylemişti hazırlıksı oldukları konusunda zaten. o yüzden il müdürlüklerine genelge'den bahsederseniz işinizi halledersiniz.

Üye
    selo1341 Avatarı

Gerçek Adı
    melike akyol
    Son Giriş
    26.08-2014
    Saat
    00:43
    Yaşadığı Yer
    ordu

selo1341 bakim parasi

Aile geliri hesabi kalkacak diyorlar bilgisi olan. Varmi

vuralh

Akyol kardeşim bir ara öyle vaatler vardı ama Son yaşanan siyasi olaylar veya başka nedenlerden dolayı Gelir testini kaldırmadı eskisi gibi halen devam ediyor ve Hükümet aksini söyleyene kadar devam edecek gibi görünüyor

Üye
    aliozdemir_57 Avatarı

Gerçek Adı
    ALi
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:16
    Yaşadığı Yer
    bolu

aliozdemir_57

şuan için öyle bir düzenleme yok asılsız haberlerede itibar etmeyin bence temmuz 2014 itibariyle aile kişi başına düşen gelir kriteri 540 liradır bilginiz olsun

Üye
    selo1341 Avatarı

Gerçek Adı
    melike akyol
    Son Giriş
    26.08-2014
    Saat
    00:43
    Yaşadığı Yer
    ordu

selo1341

Kisi basina gelir kalkacak diyorlar dogrumu

Üye
    erkannavy Avatarı

Gerçek Adı
    erkan Salbaş
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:59
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak

erkannavy

Kalem hanım !evde bakım maaşı gelir hesaplamasında ,emekli maaşındaki ek ödeme tutarları da dahil ediliyormu maaşa ??

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    16:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul

kerimc

arkdaşlar bize sosyal hizmetlerden teblikat geldı 1 ay gelır geçmiş bakımlar kesildi ben yerine gittim durumda yanlışlık var dedım e şirenin dökümanı g ötürcem inat edıyorllar oğlun 2 ay calışmış gözüküyor dediler sen bizden iyimi bilcen hesplamayı diyor memur 2 engellı kardeşimde alıyor bakım parası 846 tl ceza geldı bende ödeyemeyeceğimi söyledım durumumu anlatttım onlarda ödeyemedğine dair dilekce yaz dediler ben de yazdım bu cezayı ödemek zorundayımmı cevaplarmısınız rica ediyorum

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    16:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul

kerimc

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar 2 gün lük çalışmayı bildirmeliyizmi birde gelir sayılırmı

içimie şüphe girdi billenn lerden rica ediyorum

ama gelır geçmıyor

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12