Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 78 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ozan kılıç Avatarı

Son Giriş
    23.09-2011
    Saat
    16:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mahmut bey eğer enfeksiyon riskini yaşamak istemiyorsanız homecath anti bakteriyel kullanın bence memnun kalacaksınız ama sunu tavsıye etmıyorum bır sondayı 10-15 kere kullanmayın kesınlıkle en fazla en fazla 2 dıyorum maxımum oda zor durumda kalır ısenız kendınıze yazık.saygılar

Üye
    ysmngndz35 Avatarı

Son Giriş
    16.01-2012
    Saat
    12:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sgd kullanıyorum gerçekten çok kaliteli hi slip kullanmıştım poşetle tuttugum için jeli kalkıyor ve üretaya zarar veriyor. jeli kaliteli ve kayganlığı çok güzül. denemekte fayda var arkadaşlar nedikalcinizden talep edin isterseniz...

Üye
    fgrsu Avatarı

Gerçek Adı
    Figen
    Son Giriş
    07.06-2016
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben de hi slip kullanıyorum Antalya da medant sağlık hizmetlerinden alıyorum önce easy cath kullanıyordum hiç farkı yok çok memnunum

Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    05:17
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

acil bana yardımcı olurmusunuz?özelikle oturanboğa :ben yeni sonda için rapor yazdım...bulunduğum yerde fazla medilcı yok hiç tanımadığım biriyle anlaştım oda konuşmaya gelemiyor agresif biraz ona ihtiyacım olduğunu biliyor bana bugün sonda gönderdi hiç adını duymadığım sonda kendiliğinden jeli içinde suyu var çıkartıp paketin içindeki suyu tekrar döküyorsun kaygan olıyor markasıda(goldcath)nasıldır iyimi sondanın üstünde bayzlıklar var sanki küflenmiş lütfen cevap yazınız tşk.....

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    111
    Verilen Beğeniler
    180

Hiç kasmayın, alışveriş yaptığınız birinden bir kapris çekmeye değecek bişey değil. Goldcath markasını hiç bilmiyorumç Hakkında olumlu olumsuz bir duyumum da yok. Sondayı ıslattıktan sonra bir tanesini eline al ve kayganlığını kontrol et. O beyaz pütür dediğin şeyler eline takılıyorsa, aman, sakın kullanma! Medikalci ürünü rutubetli bir yerde depoluyorsa, oradaki rutubet sonda üzerindeki tuzun kristalize olmasına neden olmuş olabilir. Islandığında o pütürler tümden yok olmuyorsa, eline takılıyorsa, sakın ama sakın kullanma. Ürünleri geri iade et.

Hi-slip Plus sondayı satan medikalcinin iletişim bilgilerini aşağıya yazıyorum. Onu arayıp bundan sonra sondalarını ondan almak istediğini ve numarasını Oasis Fatih beyden aldığını söyle, sana yardımcı olmasını iste. Cebinden tek bir kuruş çıkmadan düzenli olarak ürününü temin edecektir...

Bülent bey: 0532 438 39 12
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    imQ Avatarı

Son Giriş
    10.11-2016
    Saat
    05:17
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben daha medikalcımla problemliyim vekalet istiyor bende hem tanımıyorum hemde güvenmiyorum konuşması falan ters biraz bana diyor vekalet vermesen kaç ayda bir hastaneye gidip reçete yazman lazım doğrumu zaten azrakta 2 senelik diyor zaten verdiği sonda yüzünden enfeksiyon kaptım...

Üye
    ayhan78 Avatarı

Son Giriş
    27.02-2016
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    stuttgart/Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar ben yakin tarihte turkiyeye kesin donus yapacagim burada kullandigim katater markasi Lofric Primo bende cok memmunum turkiyede yasadigim sehir antalya bu tibbi malzemeleri nasil ve nereden temin ediyoruz idrar torbalarida dahilmi,bu tibbi malzemeleri sigortalarmi karsiliyor nasil oluyor? antalyadA yasayan arkadaslardan yazmalarini rica ediyorum.
    Saygilar..

Üye
    ygunbt Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    07.09-2016
    Saat
    07:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Ayhan arkadaş.
    Türkiye'de bu ihtiyaçlarımız için bir çok medikalci var. Sigortan varsa bir çoğu işlemlerini hallediyorlar sana gönderiyorlar. Ben burdan alıyorum; AS Medikal Sağlık Ürünleri (asmedikal. net) İdrar torbasıda alıyorum. Hatta ek olarak eldiven de gönderiyorlar. Senin yurt dışından mı sigortan veya başka bir şeymi? Bu durumda farklı prosedürleri varmıdır bilemiyorum. Medikalciler bilir. Link i verdiğim sitede Ayşe hanım var O na sor bir istersen. O en güncel prosedürlerden haberdar. sitede tlf numarası var veya iletişim kısmından mail de gönderebilirsin.
    Kullandığın ürünü belki temin edebilir veya denemen için ücretsiz başka markada numunede gönderiyorlar. Ben home-cath kullanıyorum ve memnunum.
    Bu arada kargo ücreti, vekalet verirken noter ücreti gibi ücretleri medikalcim karşılıyor bilgine.

Üye
    ayhan78 Avatarı

Son Giriş
    27.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    stuttgart/Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ygunbt Öncelikle cevabin icin cok tesekur ederim evet almanyadan sigortam var bu turkiyede ne derece gecerli bilgim yok yuzde yuz emekliligimde var turkiyede yeni sigorta yaptirmak gerekirmi yada turkiyeden de ikinci emeklilik yaptirdigim taktirde emeklilik bu malzemeleri karsiliyormu acaba? verdigin bilgiler icin cok sagoL.

Üye
    ygunbt Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    07.09-2016
    Saat
    07:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu konuda hiç bilgim yok kardeş. Dediğim gibi Ayşe hanıma bir sor derim. O yardımcı olur. Yada soramıyorsan yarın arayım ben sorayım, burdanda yazarım cevap.

Üye
    ayhan78 Avatarı

Son Giriş
    27.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    stuttgart/Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cok sagol verdigin bilgiler icin tesekurler kardes.

Üye
    wxackiple Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    08.12-2015
    Saat
    09:12
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

denizsu;

hi slip in kayganlığı ve sertliği yönünden tercih ediyorum. diğerleri sondayı çıkartırken kuruduğu için zorluyor ve zarar verebiliyor.

Üye
    hayat52 Avatarı

Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    16:20
    Yaşadığı Yer
    samsun/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

samsunda hi slip marka sonda satan yer varmı.

Üye
    fatih Aktaş Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    22.07-2014
    Saat
    10:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Samsun ilinde hi-slip' in yetkili temsilcisi UM UĞUR medikaldir. konu ile ilgili vedat bey size yardımcı olacaktır. Tel : 0543 401 50 78 herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde benimle iletişime geçebilirsiniz.
    Fatih Aktaş
    Tel : 0533 630 34 85

Üye
    Landish Avatarı

Son Giriş
    19.01-2017
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben de en başından beri Hi-Slip sonda kullanıyorum ve memnundum.. taa ki bu sabah içinden çıkan kağıtta FTALAT maddesi içierdiğinde gebe, emziren anne ve çocuklarıda kullanılmasının sakıncalı olabileceğini okuduğumdan beri.
    Hamileyim, ve maalesef kimse beni bu konuda uyarmamıştı.

FTALAT maddesi kanserojen madde ve insan sağlığına zaralı olduğu ispatlanmış!

FTALAT Nerelerde Kullanılır?

• Deterjanlar
    • Kozmetikler
    • Plastik her ürün
    • Vücut bakım ürünleri (Şampuan, kremler, losyonlar)
    Zararları Nelerdir?

1. Sentetik östrojen ihtiva eder, özellikle erkeklik hormonlarının bozulmasına yol açar.
    2. Vücut hormonlarını taklit ettiği için endokrin sisteme zarar verir.
    3. Zararları bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış Ftalat maddesi doğumsal gelişim kusurlarına, hiperaktivite, kısırlık, erken buluğa erme, astım, obezite ve kanserlere sebep olur
    4. Ftalatlar üreme organlarında bozulmalara yol açar.
    5. Yumurta ve spermlerde DNA bozulmasına yol açar.
    6. Son yıllarda yapılan araştırmalarda dünyaya gelen her 10 bebekten 7’sinin idrar tahlillerinde, neredeyse tüm yetişkinlerin idrar tahlillerinde ftalatlara rastlanmıştır.
    7. Ftalatların penis, testisler ve karaciğer üzerinde deformatif etkiye sahip olduğu tespit edilmiştir.
    8. Ftalat Sendromuna yol açar. Ftalat sendromu, çocuklarda ftalatlara maruz kalmaya bağlı olarak gelişen penis küçüklüğü, cinsel gelişim bozuklukları ve eşcinsellikler olarak tanımlanır.
    9. Ftalatlar anne karnındaki ceninin cinsel, zihinsel ve fizyolojik gelişimini bozar.
    10. Hormon dengesini bozduğu için erken andropoza sebep olur.

Goldcath marka sondanın internet sitesinde FTALAT içermediği yazıyor. Goldcath kullanmış olanlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

HI SLIP yetkililerinden biri bu mesajımı okursa lütfen bir açıklama yapsın - bu kadar zararları olan bir maddeyi kullandığımız sondalar neden ihtiva ediyor ???

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon