Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    12.02-2016
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    soner

seni bu değişikler etkilemez çünkü vergi indirimin onaylanmş diye düşünüyorum

Üye
    burhanettin Avatarı

Son Giriş
    06.01-2017
    Saat
    16:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Engelli arkadaşlarım savaş çıksa askere gitmek istiyenlerimiz % kaç olur ben %40 engelliyim asla ama asla savaşa gitmem Dedem Kore gazisi Mustafa Kemal Atatürk bu T.C kurucusu herşeyden önce içimizdeki düşmanları yenmesini bilecegiz onun esrarkeşleri olmuyacağız onun mallı olmuyacağız Devlet ayrı Siyaset ayrı siyaset bir oyundan ibarettir Devlet erkanı insanların bir milleti bir yaşaması ve misafirleri olur sözü şuna getireceğim bakıma muhtaç insanları sözlüyada sesli bir şekilde çevremize duyurmaya çalışın bide %40 engelliler var kendine bakabilir onlar Artisleri bir bakışt tanır Dr bile önce ,afedersiniz mafyayıda tanır %40 engelliyi de esrarkeşler değil arkadaşları tanır benim tablom bu düşmanı bilerek korkup içimize sindirip yaşıyacaksïnız yada onurlu bir adam gibi
    karda yürüyüp izini belli etmiyeceksin

Üye
    izabel Avatarı

Gerçek Adı
    demet
    Son Giriş
    26.07-2015
    Saat
    16:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba ben su an okudum yazılanları benımde yuzde 76 engellı raporum var ve ehlıyetımıde 2 sene önce aldım h sınıfı sımdı araba alsam vergı ındırımınden yararlanmayacakmıyım tekrar rapormu cıkarmamı ısteyecekler vay arkadaş ya nasıl iş bu lutfen bılenler cevap verebılırmı bu memlekette ısımız zor

Üye
    exelans Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    10:38
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba

bu konuyu ben yıllardır açıyorum bende polio sekeliyim %40 lık oranımız %19 a düşürüldü yani engelli değiliz sakatda değiliz insanmıyız bunun araştırmasındayız artık bu devlette ben defalarca dedim buralardan yazarak hiç bir şey yapamayız gelin gidelim ankaraya toplanalım gerekirse açlık grevine girelim sesimizi duyuralım yoksa buralara yazarak bişi yapacağımız yok

Üye
    burhanettin Avatarı

Son Giriş
    06.01-2017
    Saat
    16:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Boşuna dememişler Atalarımız Tarih tekerürden ibret. Tabiki insan hakları çok büyük bir kavram belki bir çoğumuz farkında olmadan başkasının sınırına dokunuyor sınırlarını ihlal ediyor ben sonradan engelli oldum komik bir oran %40 önce benim için sağlık gelir sonra insan hakları bunları şunun için yazıyorum %40 çok büyük bir engel. Çok engelli arkadaşım var yarısı ruh hastası yarısıda beden ve ruh hastası Ruh hastalarının çoğu kalp ve diyaliz ve göz Beden ve ortapedi hastaları Beyin ve sınır hastaları
    Bir engelliyi dövmek isteyen insan hakları değil hanı derler ya her insan bir engelli dır bir engelliyi dövmek isteyen engelli olmayıp ta engelli olacak yanı sonradan engelli. Olacak özürlü arkadaşlarımız dır evet tabiki engelli arkadaşlarımız arasında da güçlü akıllı ve cesaretli olanlarımız var hatta namazını kılan orucunu tutan yüksek raporu %80 üzerindekiler peki onlar hiç düşün kedileri ağmayı, dilsizi,sağırı ve hatta askerde vurulan orta pedik arkadaşlarımızın onlardan daha çok allaha ihtiyaçlarının olduğunu, hiç bir engelli engellisiyle(esrarkeş iyiyle) arkadaşıyla biraz daha modern olursak koçuyla kavga edemez peki soruyorum haksızlığı bir engelli istermiş asla istemez başkasına yapılan haksızlık kendisine yapılmış kabül eder eğer sen malüm yada engelli isen yanı korkulacak bir şey yok benim kişi % 40 tapu gibi gerçi insan hakları engelli haklarından daha kutsal ve çok göt ayın var aynı mal ortak özür dilerim biz yaşamanın insanlarımız bu ülkenin kurucuları ganı buradan beri müslümanın kim engelliyi hava atar onu dövmeye kalkışırsa işte o şeytan babamızın arkadaşı olmuştur yanı bana sokan dostumuydu ayın var aynı mal bizim Allahtan başka hiç bir şeyden korkusuz yok heleki inssanlıktan

Üye
    nurgul37 Avatarı

Gerçek Adı
    nurgul
    Son Giriş
    25.12-2016
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    6

Bu özür ölçüt değişikliği ile ilgili imza kampanyası başlatsak iyi olur.Benim Polio şekeline bağlı hastalıklarım arttı 2004'te %40 olan oranım 2006'da bir gece de % 22'ye düşürüldü.Allah sonumuzu hayır eylesin.

Üye
    muratoto Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    04:08
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu konu güncel kalmalı.

Üye
    appuk77 Avatarı

Gerçek Adı
    makbule
    Son Giriş
    05.01-2017
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @hakkimuratli cim tşk ederim cvp verip bilgilendirdiğin için her gelişmedede bizlere yazarsan cok seviniriz cnm sagol

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12