Sayfa 5 / 15 İlkİlk 123456789 ... SonSon
Toplam 222 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    meteray Avatarı

Gerçek Adı
    cafer
    Son Giriş
    10.07-2012
    Saat
    18:32
    Yaşadığı Yer
    izmir

meteray

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar.ben de 12 gün önce ötv den muaf aldığım otomobil için ak sigortadan kasko yaptırdım.ancak otomobilim otomotik vites araç.kaskomda özel şartlar kısmında engelli aracıdır diye birşey yazılmamış.kasko değeri de aracın 0 km araçların ötv li fiatı yazılıdır.bu poliçeye ilave etmem gereken bir şey varmı

kasko ya %30 indirmi uygulandı 772 tl orim tuttu

Üye
    güneyli Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    19.01-2015
    Saat
    11:15
    Yaşadığı Yer
    hatay iskenderun

güneyli

bende eski aracımla 2 kez kaza yaptım 2 kez rapor tutturdum herhangibi bir sorun çıkmadı o aracımı sattım yenisini aldım golf 6 1,4 122 hp highline bu aracı haftaya teslim alacam kasko yaptırırken bu konuyu soracam bakalım ne cevap verecekler

Üye
    bayramali Avatarı

Gerçek Adı
    Bayram Ali Erdinç
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    adana

bayramali

2010 model hyundai accent 1.5 crdi otomatik vites 24250 tl den kasko değeri hesaplandı.Adana özlem ertugrul sigorta Sompo Japon Sigorta dan bugün yaptırdım. kasko:514,trafik sig.163 ;toplam 677tl En uygun teklifi burası verdi diğerleri ya özürlü aracına kasko yapmıyor ya da fiyatı yüksek tutuyor. anadolu sigorta kasko+sigorta 710 tl hesap çıkardı.başka bir anadolu sigorta kasko+trafik765 hesap çıkardı. sanırım değerlerdeki farklılık tan kaynaklanıyor. ilgilenenler iadana hyundai özlem ertuğrul sigortayı arayabilir:05559963014

Üye
    esra baltacı Avatarı

Gerçek Adı
    Esra
    Son Giriş
    01.09-2013
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    adana

esra baltacı

zel Tertibatl Tat Klozu - Engelsiz Kasko bunun hakkında bılgısı olan varmı arkdasalr ?

Üye
    bugra Avatarı

Son Giriş
    31.07-2012
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    ankara

bugra

babaannemin % 96 özürlü raporu var. babam onun adına araba almak istiyor çünkü sürekli hastaneye gitme durumu var. ama diger 3 kardeşleşi ile hiç görüşmüyorlar. babam parasını ödeyecek ama daha sonra araba miras durumuna giriyormuş ve herkese pay düşüyormuş. bu sorunu çözmek için nasıl bir yol önerirsiniz??? bide özürlüler için banka kredisi nasıl çekilir veya var mı böyle krediler???

Üye
    naz_35 Avatarı

Gerçek Adı
    Naz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir

naz_35

Peki engelli araçlarımıza kasko yapılırken kdv indirimi uygulanıyor mu? Yakın zamanda kasko yapıcamda bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim..

rezber

kdv indirimi araç satışında olmadığı gibi kasko da da olmuyor malesef

Üye
    srdr Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar
    Son Giriş
    06.08-2014
    Saat
    22:17
    Yaşadığı Yer
    Ankara

srdr

esra baltacı;

Hemen ilk mesaja bakın:
    http://www.engelliler.biz/forum/ozel...beleriniz.html

Üye
    esra baltacı Avatarı

Gerçek Adı
    Esra
    Son Giriş
    01.09-2013
    Saat
    13:48
    Yaşadığı Yer
    adana

esra baltacı

teş..1.4 fiestaya güneş sigorta bin tl çıkardı kasko

atlantis

2012 Opel Corsa 1.4 otomatik , araç fiyatı 44.000 tl olarak gösterildi, Axa 880 TL, her hangi bir durumda, yeni değer klozu var o anki piyasa değeri üzerinden işleme girecek
    fakat ısrarla aramama rağmen engelli aracı olarak tanımlamamışlar,herhangi bir durumda fiyatı yüksek tutup ötvyi bana yıkacaklar gibi
    kasko yapılalı 1 aydan fazla oldu şimdi engelli aracıdır şeklinde düzeltme yaptırabilirmiyim

DELİ YÜREK

2004 model aracıma 24 bin lira üzerinden 800 lira kasko ödüyorum yukarıda arkadaş 30000 lira üzerinden aracına 400 lira ödediğini söylüyor ben keleğemi geliyorum yardımcı olun bi zahmet (4 yıl hasarsızlık la araç kullanıyorum)

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar

Mami Junior

DELİ YÜREK;

Marka modele firmaya göre bu fiyat değişebilir.

Üye
    toykan Avatarı

Gerçek Adı
    toykan
    Son Giriş
    03.09-2014
    Saat
    23:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul

toykan

çok acil bir soru sormak istiyorum...benim özel tertibatlı araç kullanır ibareli ehliyetim var.ikinci el fiat punto otomatik vites araç aldım ve bu araçla trafiğe çıktım kullanmaya başladım tertibatsız olarak rahat bir şekilde kullanıyorum sadece boy kısalığım var ve ruhsata bişey işli değil ehliyetim ve kendime ait ruhsatım ile araç kullanıyorum.ve ben aracıma kasko yaptırdım trafik sigortası yapılır gibi kimlik fotokopisiyle kasko yapıldı.iki ay sonra 2 bin liralık masrafı olan bir kaza geçirdim ve araç hasar gördü bu durum için kasko ile irtibata geçtik exper geldi serviste onayladı hasarı en son olarak bir telefon geldi ve ehliyetimden dolayı özel tertibatlı kılozu eklenmediği için ödeme yapılamaz deniliyor şu an böyle bir durum var.sonradan ekletmek gibi bir şansınız da yok deniliyo ama şu an iyi niyetten mağduruz.bunu nasıl düzelttirebilirim ödeme yapma şanları varmı bana sigorta şirketine bire bir git görüş dendi iyi niyetten kabul edebilirlermiş ordan ret alırsak tahkime gitmem önerildi yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim...

Üye
    burock Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    08.10-2016
    Saat
    17:48
    Yaşadığı Yer
    26/34/06

burock

Kasko konusunda aracı tertibatsız otomatik vites olanlar, illaki özel tertibat klozunu ekletmek durumundalar mı? Normal kasko yıllardır kullanırım yeni araç değer klozu vs. biliyorum da bunu ilk kez duydum?

ikinci bahar

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    nasip olursa haftaya yeni aracı alıcam.
    aracın değeri ötv li 65bin,fakat bana ötv indirimli 43 bine mal oluyor.
    kasko aracı 43 bine kasko yapıyor. doğrusu bu mudur?
    eski aracımı 2 sene önce kaza yapmıştım perte çıkarıyorlardı aracın değerini ötv li yapmıştı
    kasko şirketi aracı yaptırdılar servise mecburen ..

Sayfa 5 / 15 İlkİlk 123456789 ... SonSon