Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ynrkng12 Avatarı

Gerçek Adı
    Yenez
    Son Giriş
    16.08-2016
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

ynrkng12 Duran arabama çarptılar. Kasko ödeme yapmıyor!?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar. Bayramdan önce başımızdan bir kaza geçmişti aracım park halindeyken birisi gelip feci şekilde çarpmış. Bunun üzerine ben uzak olduğum için kardeşim gidip raporu kendi üzerine yaptı. Şimdi ise sigorta şirketi bana kardeşimin kullandığı gözüktüğü için ödeme yapmıyor. Bildiğiniz üzere karayolları yönetmeliğinde yapılan değişiklik ile Araçta özel donanım varsa ve/fakat bu özel donanım takılırken aracın orijinal/teknik donanımlarında hiçbir değişiklik yapılmamaışsa, yani özel donanım ilaveten takılmışsa, bu araç araç sahibinin eşi, üçüncü dereceye kadar kan ve sıhri hısımlarından bir sürücü veya noterce düzenlenmiş iş akdine bağlı olarak istihdam edilen bir sürücü tarafından da kullanılabilir. yazılı bir madde var. Bunu sigorta şirketine anlatamıyorum. Ruhsatın üzerindeki şerhi bahane ediyorlar. Hasar çok büyük 16 Bin TL ödeyecek durumumda yok ne yapmalıyım bana yardım edin.

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    dünya

exof

Öncelikle geçmiş olsun
    Malesef bende dahil çoğu engelli arkadaşıız engelli aracımızı kulandırıyor ve kulanıyor ve sizin durum zaten sabıt duran park halindekı aracta sürücünün kım olduğu ne kadar onemlı kasko firması iş güzarlık yapıyor yanlız şunu söylemelıyımkı mevcut yasal duzenlemeler kasko şirketi destekler durumda dava konusu olsa bile meramınzıı hakıme anlatabılecek sağlam bir avukata ihtiyacınız var
    size tavsiyem vakit kaybetmeden bir avukatla görüşün

Üye
    Eurest Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:22
    Yaşadığı Yer
    İST - Ataşehir

Eurest

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kusura bakmayın ama trajı komik gibi biraz durum, (içler acısı)

Notere giderek aracı kardeşinizin de kullanma yetkisi olduğuna dair belge alabilirseniz sorun çözülür.