Sayfa 1 / 5 12345 SonSon
Toplam 69 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

mimars EKPSS 2. Atamada puanlar kaç olur?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese merhaba bildiğiniz gibi 2, atamalar martta yapılacak, Sizce 2. atamada hizmetli ve memur puanları kaça kadar duşer
    selamlar

Üye
    soyler80 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:56
    Yaşadığı Yer
    osmaniye

soyler80

memur 88 kadar düşer hizmetli 83 düşer

YALÇIN00086

Acilacak kadroya baglı

Memur 91.3 e hizmetli 78 e düştü ilk atamada sira olarak memur 215 e hizmetli 4000 kusirlara duştü

mimars

Soyler80 ilk atamada hizmetle zaten 78,3e düştü nasil olurda 83e düşer anlayabilmiş değilim

sarasota

Ahmet kardeşim hizmetli zaten 78 lere düştü ne 83 ü sıralama olarakta 4500 lere geriledi diye biliyorum ben

btlaltn

Lisans için fikrinizi öğrenebilir miyim en son 82 küsürle düz memurluk için kapatmıştı. ortalama 800 kişi alsa kaça kadar düşer acaba

sarasota

@btlaltn tamamen sıralamya bağlı ve bu aralıkta kaç kisinin tercih yapacagına

mimars

hİZMETLİ PUANLARI NE OLUR PEKİ

ELENSE@

Ben meslek lisesi elektrik mezunuyum.konya felan bayağı düşük atama yaptı.zannedersem 73-74 gibi.yani branşların avantajı var bence.benim puanım 70,007
    hayırlısı bakalım.
    Hala branş sıralamalarınıda açıklamadılar.TEKNİSYENLİK AÇILIR İNŞALLAH.

sarasota

Alıma bağlı ama 1500 alım olursa 76 yı rahat görür
    @mimars
    @ELENSE@ branşı dan alım olursa direk oralardan tercihini yap aksi taktirde ataman imkansız gibi bisey

ELENSE@

Evet tek güvence branş zaten.ne diyelim allah yardımcımız olsun.

btlaltn

o zaman şöyle söyleyeyim en son alan 1280 lerde benim sıralama 1690 @sarasota

ELENSE@

Btlaltn@ kardeşim senin bayağı şansın var.hayırlısı diyelim.
    Birde şu var bidahaki atamalarda ummadığımız kadar sayı çok olabilir.çünki bonu bayağı gündemde.

ATAMA VE ENGELLİ AÇIĞI BAYAĞI GÜNDEMDE

YALÇIN00086

Kadro sayısı tahmini ne olur bence 5000- 6000 arası

ELENSE@

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende o aralıklarda bekliyorum.ama bakarsın sürprizde olabilir.

Tabii bu arada ösym branş sıralamalarınıda açıklar inşallah.hala anlamış değilim neden açıklamadıklarını.3,5 milyon kişi kpss ye girdi.onların branş sıralamaları nerdeyse açıklanacak.ama bizimkiler aradan 9 ay geçmedikçe açıklama yapılmıyor.

Sayfa 1 / 5 12345 SonSon