Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

ELENSE@ Malulen emekliyim. EKPSS ile atanabilir miyim?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ekpss de atamamız olursa.ben şu an malülen emekliyim.ama özel sektörde özürlü kadrosunda çalışıyorum.atamam olursa emekli maaşın vardiye atama iptal olurmu.veya nasıl bir yol izlememiz gerekiyor arkadaşlar.
    biliyorsunuz emekli maaşları çok düşük.emekli olmuşsun atama istiyorsun diyenler olabilir.devlet personel başkanlığından ve bimerden cevapta gelmedi.
    Konu ELENSE@ tarafından değiştirilmiştir (29.11-2016 Saat 09:30 ). Gerekçe: eksik kalması

sarasota

Kardeşim ne güzel emekli olmuşsun ordan maaş alıyorsun ayrica enaz asgari ücrette alıyorsun çalıştığın için daha ne gereği var başka şeylerin bence hiç uğraşma ama yok ben illa atanacam dersen o zaman durumunu sgk ya anlatıp emekli maaşını iptal ettirmen gerekir @ELENSE@

ELENSE@

Güzel diyorsun kardeş.ama özel sektörü hepimiz biliyoruz.bugün var yarın yok.ben artık özelde çalışmaktan sıkıldım.her şey sorun oluyor.inşallah allah yardımcımız olur atanırız.
    Senin dediğin cevapta atama olur olmazmı ssk dan maaşımızı kestireceğiz.

kunta

ya malulen emekli insan nasıl çalışıyor onu anlıyamıyorum hem emekli hem ozelde çalışıyor hemde ekpss ile atanma bekliyorsun ..bu nasıl iş ben anlıyamadım

Forum Moderatörü
    BuTcHeR Avatarı

Gerçek Adı
    Eyüp
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    Adana

BuTcHeR

Malülen emekli iseniz çalışamazsınız.
    Ya malülen emekli değil,engelli emeklisisiniz yada kayıt dışı çalışıyorsunuz.

ELENSE@

Engelli emekliyim.ayrıca kayıt içi çalışıyorum.ben yanlış söyledim.kusura bakmayın.sorumun tam cevabını alamadım daha.bileniniz varmı arkadaşlar

Forum Moderatörü
    BuTcHeR Avatarı

Gerçek Adı
    Eyüp
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    Adana

BuTcHeR

EKPSS ile atanırsanız emekli maaşınız kesilir.

ELENSE@

Kesilsin.önemli değil.zaten düşük maaş alıyorum.benim anlamadığım.
    Her hangi bir kadroya atandığımda hemen o an maaşımı mı kestireceğim yoksa otomatikmen mi kesiliyo maaşım.

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene

hilal72

@ELENSE
    emekli olanlar memur olamıyorlar emekli aylığından vazgeçerseniz atamanız olur emekli olanlar için atama yokturt

atanmadan önce emekli aylığı almıyor olmanız gerekiyor

ELENSE@

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Atamam yapıldığı gün emekli aylığını kestirip ssk ya dönersem olmuyormu.
    Yani atamam olunca evrakları teslim etmeden emekli aylığını kestirip.sigortamı başlattıktan sonra evrakları teslim edersem olmazmı