Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

glsh 2 yıl önce aldığım raporla atanır mıyım? Yeni rapor istenir mi?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben 1 yıl önce sağ kalça protez ameliyatı oldum. 2 yıl once Engelli raporumu yeniledim. %47 ve sürekli ibareside var atanirsam ise başlıyacağım da tekrar sağlık raporu almam gerektiğini ve o zmn ameliyat olduğum için raporumun ortepedi kısmını vermiyecekleri soyleniyor.Sorum şu atanacağımızda sürekli ibaresi var ise bile tekrar rapor isteniyor mu ?

Üye
    _MUSTAFA Avatarı

Gerçek Adı
    MUSTAFA A.
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    09:05
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

_MUSTAFA

Yazınızdan anladığım kadarıyla 2014 yılında sürekli ibareli engelli sağlık kurulu raporu var ve diyorsunuz ki atanırsam benden yeni rapor isterler mi?
    * 2014 yılında aldığınız engelli sağlık kurulu raporunda istihdam bölümü ve çalışamayacağınız işler kısmı yazılı ise sizden tekrardan rapor istemezler.

Üye
    SARUHAN BEY Avatarı

Gerçek Adı
    MeTeHaN YILMAZ
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

SARUHAN BEY

@ glsh @ senin önce bi ataman olsun.ayrıca rapor yenilemeni isteyeceklerini nerden çıkardım ????

sarasota

Raporunuz yeni her ne kadar istenmez desemde kurumdan kuruma değişebiliyor

glsh

İse başlar başlamaz sağlık raporu alınıyor beni kapsiyormu onu merak ettim teşekkürler herkese

Üye
    eren_21 Avatarı

Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır

eren_21

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hangı kuruma atandın