Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 31 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shnmrtyrn Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

shnmrtyrn Şubat 2017'de 1500 öğretmen alımı yapılacakmış!

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Cumhurbaşkanımızın talimatı,Başbakanımızın ve Milli Eğitim Bakanımızın yoğun çalışmaları netice vermiştir. Şubat 2017 de 1500 Engelli Öğretmenimizin Ataması yapılacaktır.Hayırlı Uğurlu olsun.(Bennur Karaburun)

Önlisans ve Lise ikinci atamaları için de en azından bi açıklama veya tarih verseydi iyiydi.İlk okuduğumda çok heyecanlandım fakat 1500 öğretmen deyince öğretmen kardeşlerimin heyecanına ortak oldum inşallah en kısa zamanda bizde böyle haberler alırız.

Akil

Murat kardeşim bizimki de tahmini martta olur. Çünkü ilk öğretmen ataması haziran ayında bizimkisi temmuz da olmuştu.

sarasota Şubat 2017 de 1500 öğretmen atanacak

Bennur karaburundan müjde 1500 engelli öğretmen atanacak çabalarımız sonuç verdi.....

Üye
    shnmrtyrn Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

shnmrtyrn

@sarasota abi nbr nasılsın sence lise ve önlisans mezunları için ne zaman bi açıklama gelir ne kadar daha bekleyeceğiz ? Saygılar...

sarasota

Hiçbir belirti yok henüz

bio88

@sarasota

Nerden ogrendiniz link atar misiniz

cennetgülsevdi

Selamlar. bazılarınız diyor ki niye memurlarla ilgili çalışma yok da öğretmenlerin tümü alınacak cevaplayayım. 4 ay içinde 2 kez başbakanla görüşmek için sağlığınızı riske attınız mı? tüm zorluklara, soğuğa, kötü algılara rağmen ankarada eylem yaptınız mı? o eyleme ağrının karlı yollarını aşan hocamız geldi, yaptıysanız yaptık deyin. Hep farklı gruplar halinde uzak şehirlerden her hafta ankaraya gittiniz mi? tanımadığınız insanlarla abi kardeş gerektiğinde aynı yol uğruna anne abla oldunuz mu? bunlar sadece yapılanların bir kısmı. kimse gelin 1500 engelli öğretmeni alalım demedi bize, biz aldık. tartışma için söylemiyorum, oturduğunuz yerden hani bize kadro demekle olmuyor bazı şeyler uğraşın birlik olun, biz de engelliyiz unutmayın. bilip bilmeden de yorum yapıp emeğimize zeval getirmeyin.

Üye
    üvercinka Avatarı

Gerçek Adı
    gizem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa

üvercinka

bütün o zorlukları aşıp büyüklerimizle görüşen arkadaşlarımızdan Allah ebeden razı olsun... gidemedim ama hergün duamdalar bundan sonrada öyle... Rabbim onlara hep güzel günler göstersin hepimizede...

cennetgülsevdi

@üvercinka

amin hocam duanız da yeter

Üye
    üvercinka Avatarı

Gerçek Adı
    gizem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa

üvercinka

@cennetgülsevdi

sizin gibi güzel yürekli insanlar oldukça sırtımız yere gelmez hocam

Üye
    nnk1981 Avatarı

Gerçek Adı
    nazmi
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:07
    Yaşadığı Yer
    izmir

nnk1981

Peki hocam gorusmelerinizde sozlesmeli kadrolu gibi bi durum gecti mi.ilk atamada kadrolu gitti arkadaslar subat atamasinda öngörünüz ne olur acaba@cennetgülsevdi
    Konu nnk1981 tarafından değiştirilmiştir (17.11-2016 Saat 10:01 ).

cennetgülsevdi

@üvercinka

ne demek hocam amacımız 1 fire bile vermeden herkesin atanmasıydı, öyle de olacak inşallah

yücel çağdaş

öğretmen adayı arkadaşlar acaba bu 1500 atama branşlara göre dağıtılacak yoksa ilk 1500 egiren tüm öğretmenlerimi kapsayacak çunkü hazirandaki 500 alımda branşlara dağıtıldı bende felsefe grubu öğretmenliği için başvuracagım acaba alım nasıl olacak merek ediyorum bilgisi olan varsa yazsın

cennetgülsevdi

@yücel çağdaş

hocam alım sayısı 1500 olduktan sonra fark eden bir şey olmaz, istedikleri gibi alsınlar rahat olun.

Bugia

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhabalar.bana geçen sene haziranda hodgkin lenfoma evre 2 tanısı kondu.tedavi oldum. Kemik ilği nakli oldum hastalık şu an remisyonda. Benim engelli raporu olayından çok sonradan haberim oldu.gidip alınca %80 özür oranı verdiler. Raporumda çalışamayacağıma dair hiç bir ibare Yok ve rapor 2yıllık. Ben bu raporla ekpss den öğretmen olabiliyor muyum ? Şimdiden teşekkürler.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon