Sayfa 1 / 9 12345 ... SonSon
Toplam 130 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Suqer 4500 sahte rapor tespit edilmiş! 2016 ekpss tekrarlansın,raporlar gözden geçirilisin.

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba,
    Yaklaşık en az 4500 sahte engelli varmış.Bununla ilgili 8 kişi tutuklanmış.Bu sadece yakalananlar ya peki yakalanmayanlar, onlar ne olacak? Bu sınavın derhal iptal edilip, raporların gözden geçirilmesi gerekir.Atanan kişilerden tekrar farklı bir devlet hastanesinden rapor istensin, özellikle süreli raporlular üzerinde titiz çalışma yapılsın.Yazık günah gerçek engelli dururken yalan yanlış beyan verip sahte raporlular memur oluyor.Bunun için birlik olalım ve sesimizi duyuralım arkadaşlar, gırtlaklarımız patlayıncaya kadar sesimizi duyurmaya çalışalım.Göz göre göre haklarımız gasp ediliyor.Farklı fikri ve yöntemi var olan arkadaşlarda düşüncelerini söylesin.Yeter ki haklarımız gasp edilmesin.Gerçekten engelli olanlar ekpss'de memur olsun.Bununla ilgili farklı ne çalışma yapılabilir?

Üye
    ra198606 Avatarı

Son Giriş
    28.10-2016
    Saat
    09:39
    Yaşadığı Yer
    ankara

ra198606

izmirde sahte rapor çıkıyor diye ankaradaki konyadaki adamın sınavı niye iptal olsun.... sahte rapor alan tespit edilsin onun sınavı iptal olsun... kesin ya kötü puan aldınız ya da atanamadınız de mi ?

Suqer

Konyadada sahte rapor alanlar çıkmıştı.Doğu illerinde daha fazla dönüyor bu olay.Bir tek İzmirde değil bu her yerde var.Buna kesin bi çözüm bulunması gerekir.Ekpss'de normal kişiler gerçek engelliden daha fazla atanıyor.
    YETER ARTIK...

fringe

@Suqer

iyide sahte rapor alıp atananlar tespit edilsin,onların sınavı iptal edilsin veya yeni rapor istensin.Bütün sınav ve atamalar neden iptal edilsin. Hakkıyla atananlar ne olacak...

Üye
    Glzr_kpln Avatarı

Son Giriş
    25.10-2016
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    Balikesir

Glzr_kpln

Ne sacmaliyosun sen ya sınav iptal edilsin ne emeklerle kazaniliyo o sınav kim sahtekarlık yaptıysa onlar bulunup hakları alınsın biraz empati yapmayı öğren

Üye
    best Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    20:00
    Yaşadığı Yer
    kuzey kambocya (icinden)
    Blog Mesajları
    3

best

sınavın iptali degilde , atana herkesten farklı hastanelerden alınmak kaydıyla yeni rapor istenebilir

Semoi

Sahte engelli rapor alan tespit edilsin.Sınav niye iptal olsun ki.Bu saatten sonra insanlar kurumun göreve çağırmasını bekliyor.Hepsi ayrı bi sancı oldu zaten.

Suqer

Farklı hastanedem yeniden sağlık kurulu raporu alınsın evet bu kulağa çok mantıklı geliyor.Kesinlikle böyle bir uygulama yapılsın.

Üye
    aklindansayitut Avatarı

Gerçek Adı
    asfg
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:51
    Yaşadığı Yer
    asdfg

aklindansayitut

sahte rapor alanlar tespit edilsin benim sınavım neden iptal ediliyor? bir sonraki sınav eğer sen gerekli önlemleri almazsan gene sahte rapor alacaklar dünyanın sonuna kadar sınav mı tekrar edelim zaten insanlar 2 yıldır bekliyor bir 2 yıl daha mı bekleyelim

Suqer

@aklindansayitut

Üste yazılana bak ne demişim.Raporlar farklı hastaneden tekrar alınsın.

ysrkrdmr

Bence de sınavın iptal edilmesi fikri hiç mantıklı falan değil herkes emek verdi çalıştı çabaladı atandı ve hala iş başı yapamadı çoğu ve herkes maddi olarakda çok zor durumda olduğunu tahmin ediyorum araştırılsın soruşturulsun yapanların ki iptal olsun

Üye
    serkan1976 Avatarı

Gerçek Adı
    serkanbirol
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul

serkan1976

Malulen emekli olmak yada vergi indirimi almak için nasıl sevk yapılıp rapor isteniyorsa sınavdan önce aile ve sosyal politikalar bakanlığı sınava girmek isteyen engelli kişileri kendi belirlediği hastaneye sevk edip heyet raporunu bu şekilde kabul etmeli. Kardeşim benim raporum sürekli neden ben tekrar rapor alayım olayına çözüm ise durum bildirir raporu istenmeli tabiki kurumun sevki ve sevkettiği hastaneye... Zaten gerçekten hastalığı ve uzvu sakatlığı bulunanlar bu raporları kolayca alacaklardır.

Suqer

@serkan1976

Evet haklısın en mantıklısı bu gözüküyor.Bu talebimizi nasıl oluşturabiliriz ne yapmamız lazım.Nasıl sesimizi duyurabiliriz.

mkn06

nıye sınav ıptal olsunkı kım sahte rapor aldıysa onların herseyı ıptal olabılır ama sahsen ben aylarca calıstım atama ıcın beklıyorum benım gıbı bınlerın gunahı ne. oyle sacmalık mı olur.

Suqer

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Haklarımız yeniyor, bende buna tahammül edemiyorum.Ekpss puanım genelden girmiştim;73,5 bu puanla belki atanırım belkide atanamam, bu sorun değil.2018 yıllında ekpss'de zihinselden gircem alacağım puanıds şimdiden söyliyim:100.Yani en kötü ihtimalle 2018'de memurum.Benim tek derdim bu haksızlığın önüne geçmemiz.Buna bi çözüm bulunması ve gerçekten engelliler ekpss sınavından atansın benim amacım bu.
    Kimsenin alacağı üç kuruş maaşta v.s gözüm yok.Şu an benim aylık gelirim 2300 lira. benim tek derdim haksızlığın önüne geçebilmek.

Sayfa 1 / 9 12345 ... SonSon