Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon
Toplam 130 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    deep_blue85 Avatarı

Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    13:39
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    5

deep_blue85

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Moderatörlerin duruma el atması gerek.

Üye
    korcan90 Avatarı

Gerçek Adı
    korcan
    Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    12:32
    Yaşadığı Yer
    ankara

korcan90

@Suqer 60 almış ekpss den bu kişi amacı milleti galyana getirmek. bunun gazına geldim salak gibi bimere yazdım 2 polis götürdü beni ama polise bu kişinin adını verdim. gerekirse editörden mail adresi ve girdiği ip adresini alır polis burda takma isim kullanmak önemli değil.

davetsiz

arkadaşlar @Suqer denen salak millete özelden küfür ediyor diyorki siz ders çalışırken ben sizin annelerinizle birlikte oluyordum diyor moderatör tanıdığı olan varsa söylesin birde bu salağı nasıl şikayet edebiliriz polise

davetsiz

arkadaşlar varoş salağın yazdıklarını görüyorsunuz bu mal dan memur olur mu böyle eşşekler de lazım memlekete amele lik yapmak için

Suqer

davetsiz ve korcan90 arkadaşlar bu 2 kişininde raporları sahte bu annesi güzel insanları polise şikayet etmem istiyorum.Araştırılsın bu ikiside bunların yaraları var.

xpitonxd

Bu konuyu lütfen ban lasınlar konu iyice seviyesizleşti.Bu sitenin moderatörleri nerede ??????

Suqer

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: davetsiz Mesajı Gör
    arkadaşlar varoş salağın yazdıklarını görüyorsunuz bu mal dan memur olur mu böyle eşşekler de lazım memlekete amele lik yapmak için
    Mesai saatinde forumlarda dolaşıyo vatan haini hırsız.Çok şükğr bu zamana kadar amelelik yapmadım.Alın terimle çalıştım.Ama annen sana bakmak için ihtiyacını karşılamak için yapmadığı kalmamış )

davetsiz

anladığım kadarıyla sen yunan tohumusun

Suqer

Hayır banlamısnlar, sesimizi duyuralım.Benim amacım sahte raporlarla engelli kadrosunu işgal eden kişilerin tespit edilmesi.Farklı bir hastaneden alınacak durum tespit raporu ile çok rahat bir şekilde bunlar ortaya çıkabilir.Daha çok sesimizi duyurmamlz lazım.Buna karşı çıkan davetsiz ve korcan90 ikiside provakatör, buna karşı çıkıyor çünkü yaraları var.Sahteciliği prtaya çıkacak.O yüzden her türlü pisliği yapıyorlar.Bende karşılığını veriyorum.Kusura bakma

davetsiz annen beni çok seviyo ama şu an yunanlara veriyosa kusura bakmasın onun için yunan askeri olamam

davetsiz

arkadaşlar @Suqer deven gavat şim de ailem için fantazilerini anlatıyor özelden bu kadar zor durumda demekki yazık beş on kuruş verelimde aç karnını doyursun zaten niyeti ekpss yada sahte rapor değil içindeki boku kusmak atananları çekememezlik daha beter olsun şerefsiz

Suqer

davetsiz asıl şerefsiz sen ve senin gibi sahte rapor alan şerefsizleri ifşa etmek.Burada atıp tutmak kolay klavye erkeği.Mesajdada söyledim fatih ürek kadar erkeklik gururun varsa vereyim açık adesimi çık karşıma.O kadarcık erkeklik gururunda yoksa kes at o yara.Kız olursun bi erkek ihtiyacını görür en azından.

Üye
    serkan1976 Avatarı

Gerçek Adı
    serkanbirol
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul

serkan1976

Forumdaki bu konu çok seviyesizleşti. Herkes konu hakkında düşüncelerini ve yorumlarını yapabilir ama hakaret etmemeli, şahsına ve ailesine küfür etmemeli. Site kurucusu @OturanBoğa duruma el atacaktır umarım.

davetsiz

salak geri zekalı engelliyim gelemem yoksa sana yedirtirdim o lafları sen git tuvaletleri temizle cahil

Suqer

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: serkan1976 Mesajı Gör
    Forumdaki bu konu çok seviyesizleşti. Herkes konu hakkında düşüncelerini ve yorumlarını yapabilir ama hakaret etmemeli, şahsına ve ailesine küfür etmemeli. Site kurucusu @OturanBoğa duruma el atacaktır umarım.
    Bana hakaret ve küfürü ilk o etti.Ben düşüncelerimizi paylaştım hala daha düşünceleriminde arkasındayım.Bu adam provaketörlük yapıyor.Bunun raporu ve korcan90'nın raporları kesin sahte.Her ikisininde paçaları birden tutuştu.Admin bunların kişisel bilgilerini verir ise her ikisi içinde suç duyurusunda buluncam.

Üye
    korcan90 Avatarı

Gerçek Adı
    korcan
    Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    12:32
    Yaşadığı Yer
    ankara

korcan90

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Suqer adım korcan yılmaz %80 ortapedik engelliyim git hadi şikayet et beni. senin yüzünden tekerlekli sandalyemle karakola gittim. allahından bul kuldan utan. senin yüzünden bimere ettiğim şikayet tutanak tutuldu bana. sicilime işlenecek olursa ifademde sende olcan engelliler biz editörüde merak etme .

Sayfa 8 / 9 İlkİlk ... 456789 SonSon