Sayfa 4 / 9 İlkİlk 12345678 ... SonSon
Toplam 130 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Turkovic Avatarı

Son Giriş
    01.11-2016
    Saat
    13:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Turkovic

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Suqer

mezuniyet ve puan nedir ?

Suqer

@Turkovic

hayrola işmi vercen aş mı vercen

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:04
    Yaşadığı Yer
    ankara

tb2nhf

Memuriyetlige yeni atananlaradan yeni rapor istenmesi için gerekli çalışmayı başlayalım yok başka çözümü beyler bu işler böyle çözümlenir burdan hiç bi arkadaşımın hak adına böyle bi uygulamaya karşı çıkacağını sanmıyorum kim haksız yere sahte vb tanıdık vasıtasıyla rapor alan varsa allah belasını versin çocuğundan çocuğundan anasından babasından çıksın varmı farklı düşünen beyler bimere şöyle yazabiliriz medayaya çıkan son sahte raporun olaylarından sonra hakımızın yediğini düşünüyoruz memurluğu yeni başlayanlara hakem ve sizce belirlenen hastaneden durum bildirir rapor alınmasını istiyoruz haydi el ele

Suqer

@tb2nhf

evet bu çok güzel bi uygulama olur edevlet üzerinden bende başvuruyu yapacam.işe gidip gelen bir engelli pek als belirtilen bir devlet hastanesinden durum bildirir raporuda alabilir.Destek bekliyoruz arkadaşlar aynı başvuruyu sizlerde yapın boş durmayalım

Sizosalgun

Valla sınav iptal olursa dava açarım benim onca emegim bosami gidecek. Benim raporum sureliydi ankaradan aradılar yeni rapor istediler bu sefer başka hastaneden bir yıllık rapor aldım gönderdim. Bnimkisinde bi sahtelik yok. Bu sahtekarlar yuzundn bnde yanarsam insan hakları mahkemesine kadr basvururum

Üye
    tkahveci86 Avatarı

Son Giriş
    26.10-2016
    Saat
    22:12
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

tkahveci86

atak geçirdiğimde 50 gün hastanede yattım herşeyi gözlemlediler ve engelli raporu verdiler. ikinci bi hastanede beni hiç bilmeyen doktorlar neye göre rapor verecek sağlam deyip başlarından savacaklar. görünüşten anlaşılmayan engel grubu sonuçta

Sizosalgun

2010 kpss soruları calindiginda hakkiyla kazananlara bisey olmamisti sahtekarlar isten alinmisti. Ins yine oyle bisey olur. Sinav iptal olursa emeklere yazik olur. Ben iki kere kznmk zorunda degilim. Ya bu sefer istedigim yere atanamazsam nolcak.

mkn06

sınav ıptalı soz konusu olamaz en fazla raporlar ıncelenır atananlardan tekrar rapor ıstenır. bende dahıl kımse emegını yedırmez. o kadar emek verıldı. devlet otursun arastırsın

Sizosalgun

Haberi inceledimde devletten maaş alanlarla ilgilimiymis e kpss ile alâkası yok. Doğru düzgün bilmeden neden böyle şeyler paylasiyonuz sahte rapor alıp maaş alanlar devleti iki trilyon zarara uğratmış bi çetenin isiymis ve bozyaka devlet hastanesinden verilmiş. Sahte rapor alıp sinava girme olayı değil olay devletten haksız yere maaş alma.

Üye
    Turkovic Avatarı

Son Giriş
    01.11-2016
    Saat
    13:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Turkovic

@Suqer

niye bu kadar asabi davranıyorsun ? benim yazdığım yorumda ne buldun da öyle dedin ?

ben sana bir soru sordum ve cevabına bakıyorum hiçte hoş değil böyle konuşman, bende engellilerin haklarını gasp eden kişilere karşıyım ve ne gerekiyorsa yapılmasından yanayım.Birde şu durum var ; bir forum üyesi demiş: ''ne o az mı puan aldın '' çok güzel yerinde tespit doğrusu.

Suskun Mutsuz Umutlu

arkadaşlar kuru kalabalık yapmayın. ciddi iseniz samimi iseniz bimer e yazın. 2016 ekpss katılmış engelli memur adaylarının beyan ettikleri raporlar incelensin ve adaylar tekrar raporu aldıkları hastaneden değilde farklı bir hastaneden muayeneden incelemeden geçirilsin bu şekilde hile yapanlar ortaya çıkarılsın ve cezalandırılsın diye talepte bulunabilirsiniz

Üye
    claer Avatarı

Gerçek Adı
    gürdal
    Son Giriş
    16.11-2016
    Saat
    00:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

claer

Rapor oranları her ne kadar Balthazard Formulüne göre hesaplansa da, hastaneden hastaneye, doktordan doktora değişebiliyor bunları bu site de paylaşılan forumlarda gördük öğrendik özetliyim bir engelli A hastanesine gidiyor %40 alamıyor sonra itiraz edip B hastanesine gittiğinde Rapor oranı artabiliyor veya düşebiliyor.bunları gördük ve halen olan şeyler. Benim başıma da şöyle bir şey geldi Sol dirsek eski kırık sekeline % 30 verilirdi daha sonra 2006-2010 ve 2013 de değişen yönetmelikler sonucu oranlar düşürüldü. 2010 yılında %26 verdiler sonra 2016 da vergi indirimi almak için raporumla birlikte aynı hastaneye müracaat ettim, sorun bakalım başıma ne geldi Doktor bana biz sana bu %26 yı nasıl verdik, sen bu oranı alamazsın senin alacağın en fazla %16 olur dedi işte o an başımdan kaynar sular döküldü sanki bir anda sahtekarlıkla suçlandığımı hissettim doktora dedim ki 2010 yılında siz vardınız Allah'tan yine siz varsınız, ve sizin kaşeniz sizin imzanız dedim şüphelendiği için sekreterinden Arşivden dosyamı istedi dosyayı inceledikten sonra beni Radyolojiye ve Fizikçiye gönderdi, Heyet günü geldiğinde iki kere odaya çağrılıp hem fizikçi hem de ortopedi doktoru tarafından tekrar tekrar iki kere muayene edildim sonra dışarı çıkardılar, Raporumu elime aldığımda ise baktım yine %26 vermişler Demek istediğim Doktorları yada Engelli raporu olanları sahtecilikle suçlarken binlerce İnsanı zan altında bırakmak doğru değil. Araştırılsın tabi ki Raporda yazılan Hastalıkların veya sakatlıkların O kişide olup olmadığı araştırılsın buna katılırım.

Üye
    paranoya Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    20:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul

paranoya

zihinsel olmayıp zihinselden girenleride bimere yazalım

Üye
    muzy1 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:24
    Yaşadığı Yer
    izmir

muzy1

en kesin çözüm bu raporların sisteme kaydedilmesi, kimin, hangi hastahanede, hangi hekimlerin imzası ile, nasıl, hangi heyet ile, ne zaman ,hangi oranda, hangi hastalık, sürelimi süresizmi ... vs gibi bilgilerin takibinin yapılabileceği bir sistem, sınavı iptali falan olmaz öyle birşey, yapılması gereken kişilerin tespit edilmesi ve gerekli cezai işlemlerin en hızlı şekilde yapılması,

bu çok zor birşey değil özellikle Sağlık Bakanlığı buna bir el atmalı artık

sarasota

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar verilen raporların hastaneyle iliskisi olmadığı şebekenin gerçek hasta olan kişilerin raporunu kullanarak hastaneye hiç gitmeyen kişilere bu raporları dijital ortamda değiştirerek temin ettikleri ortaya çıkmış

Sayfa 4 / 9 İlkİlk 12345678 ... SonSon