Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

asdqwe111 Adliyede memurum. Nokta tayin istesem, sonra lisanstan yeniden girsem..?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    simdi sorum şu ilk atamada muhendıs olarak atanamadım, şu anda adliyede memurluk yapıyorum ,bu yuzden nokta tayın ıstemek ıstıyorum, simdi ben nokta tayin istersem, tekrar lisanstan girdiğimde nokta tayın hakkım olur mu ?

cicikıs

Sorun havuz problemi gibi bir şey anlamadım ben

Mühendissin adliyede teknik hizmet olmayan bir kadroda memurluk yapıyorsun ve başka bir yere nokta tayini olmak istiyorsun mesela o hangi nokta Nokta tayini derken neyi kastediyorsun acaba? Zira nokta tayini demek gitmek istediğin kadronun tam adresini vererek gitme isteğidir. Mesela Pendik Belediyesi Başkanlığı, Sosyal İşler Müdürlüğü V.H.K.İ. gibi tam olarak işaret edersin tayin istiyorum ama tam olarak şurayı dersin dilekçende. İstediğin kadar nokta tayini isteme hakkın var ama olur mu bilemeyiz?

Forum Moderatörü
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Plumeria

@asdqwe111

Merhaba,

Ben de adliyede memurum il içi tayin istedim şu an 7. ayım dolmak üzere
    O yüzden savcı henüz asaletin onaylanmadığı için tayinin olmaz dedi müdüre yönlendirdi.
    O da 1 ay sonra tekrar değerlendirilecek dedi, bekliyorum henüz olmadı yani
    Savcıya bakıyor olay siz dilekçenizi yazın

Üye
    ozgurluk Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    2

ozgurluk

@Plumeria tayinin olurda niye boyle yapiyorlar belli değil. Adliyede ayni donem basladiklarim baslar baslamaz dilekcelerini vermislerdi. 1-1.5 ay icerisinde cikmisti hepsinin. İl ici de disida. Kotu olmus sizin icin

Forum Moderatörü
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Plumeria

@ozgurluk Evet burada da var hemen atananlar.
    Bakalım 1 ay sonra olsun da bekleriz 20 günden bir şey olmaz uzatmasınlar yeter

Üye
    ozgurluk Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    2

ozgurluk

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Plumeria birde kurumlar memur kaybetmek istemezler özellikle çalışan memuru bununda etkisi var, inşallah en kısa zamanda olumlu sonuçlanır tayin talebin.