1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 5 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon
Toplam 120 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    buraktuc Avatarı

Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    22:16
    Yaşadığı Yer
    trabzon

buraktuc

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bende kamu hastanelerine memur olarak atandim ayni sikintiyi banada cikardilar kars kamu hastaneleri sekreterligi 26 sinda benide aradi calistirilamayacagi alan kismi bos kurum ret etti raporu duzenleyip dilekce ile tekrar basvuracaksin dediler bende 27 sinde gittim evraklarim sekreterlige gelmisti sonra hastaneye gittim raporu halledip dilekceyle birlikte yeniden verdim kamu hastanelerine kim atanmissa sikinti cikiyor bence atandiginiz sekreterligi arayin

Üye
    eren_21 Avatarı

Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır

eren_21

Burak nasıl halletın kac gun surdu

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: buraktuc Mesajı Gör
    Bende kamu hastanelerine memur olarak atandim ayni sikintiyi banada cikardilar kars kamu hastaneleri sekreterligi 26 sinda benide aradi calistirilamayacagi alan kismi bos kurum ret etti raporu duzenleyip dilekce ile tekrar basvuracaksin dediler bende 27 sinde gittim evraklarim sekreterlige gelmisti sonra hastaneye gittim raporu halledip dilekceyle birlikte yeniden verdim kamu hastanelerine kim atanmissa sikinti cikiyor bence atandiginiz sekreterligi arayin
    Tam olarak senden ne ıstedıler

Üye
    clmapo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:40
    Yaşadığı Yer
    adıyaman

clmapo

@buraktuc kardes hemen halloluyomu rapor düzenleme

Üye
    eren_21 Avatarı

Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    21:36
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır

eren_21

Burak konussaydı ıyı olacaktı ama

Buradamısın burak bende de aynı sıkıntı var bı cevap verseydın kardes

Üye
    notfound Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    19:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

notfound

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: buraktuc Mesajı Gör
    Ne kadar sürede hallettin?

Üye
    clmapo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adıyaman

clmapo

@buraktuc atandgn ilin kurumumu aradi seni yoksa evraklari teslim ettigin ilin kurumu mu aradi ?

Üye
    NaftalinKokusu Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

NaftalinKokusu

benimkinde de yazmıyor fakat bir sıkıntı yapmadılar, hayret.

stratus

bendende istediler aynı şekilde ilk önce telefonla aradılar sonra resmi yazı geldi kurum aile ve sosyal politikalar bakanlığı

sıfırdan rapor çıkartıyorum nasipse rapor perşembe günü çıkacak

Üye
    clmapo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adıyaman

clmapo

@stratus sen hangi kuruma atandin ? Raporun istihdam kismi ve calistirilamayacagi alanlar kismi bosmuydu ?

Birde bu kadar kisa surede cikiyormu ki rapor ?

stratus

aile ve sosyal olitikalar bakanlığına atandım aydın ili banada iki ay sonraya rapor günü veriyorlardı ama durumu
    anlattım daha önceki raporumu gösterip bu alanlar boş olduğu için iş başı yapamıyorum dedim öncelik verdiler 1 haftada halloldu yarın heyete gircem

Üye
    clmapo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adıyaman

clmapo

@stratus kardes peki ankarami aradi evrak teslim ettigin kurum mu ?

stratus

biz zaten evrakları ankara aileve sosyal polikalat bakanlığı personel daire başkalınığına göndermiştik ayın 26 sında telefon ettiler ankaradan bugünde postayla yazısı geldi resmi yazı benimle birlikte 4 kişinin daha ismi yazıyordu

Üye
    clmapo Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adıyaman

clmapo

Anladm kardes. Bende de ayni problem var istihdam ve calisablr alanlari bos. Ayni sekilde benide ararlarmi diye dusunuyorum. Ya da arasalardi eger simdiye aramislardi die de dusunuyorum. Kafam karma karisik

Radtek21

İsim zimmete düştükten sonra rapor yenile diyebilirler mi

Üye
    buraktuc Avatarı

Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    22:16
    Yaşadığı Yer
    trabzon

buraktuc

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Kamu hastaneleri kurumu sekreterliginden evragin aciliyeti vardir yazisini aldim bashekimin yanina gittim oda beni hastane mudurunun yanina gonderdi oda heyet kurumundan birinin yanina gonderip isimi halletti 3 saat falan surdu

Atandigim kurum yani evraklari verdigim kurum aradi beni benim sadece calistirilamayacagi alan bostu diger kisimlar tamamdi zaten yenilemistim raporu sikinti cikmasin diye onlarda arayinca dedigim gibi hallettim sonra bana zimmet sorgulamada ismin dustugunde ya bizi ara yada buraya gel dediler evraklari verdim

Sayfa 5 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon

Başlığın Etiketleri