Sayfa 3 / 8 İlkİlk 1234567 ... SonSon
Toplam 120 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    notfound Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    19:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

notfound

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Konuştum, bana ankara ile konuştuktan sonra beni arayacağını söyledi, dediğiniz gibi rapordan da bahsetti galiba.

clmapo

Evrak teslim ettigin kurum niye arasin. Cikti artik ordan evraklar ankara da. Ya da sen halk sagligi kurumuna atanmis olmayasn cunku kamu hast kurumu bole bsey istmedi kimseden

Üye
    notfound Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

notfound

Sonuç belgesinde tkhk olduğu belirtiliyor.
    Belki tekniker olarak yerleştiğim içindir.

Kurtulus1905

gençler bundan 2 ay önce ben raporlarda çalışabilir ibaresi ve çalıştırılamayacağı işlerin niteliği yoksa atanamazsınız dediğimde bana bir iki taneniz artistlik ve bilmişlik taslamıştınız şimdi o artistler sana yol göstersin...
    ama yine yanlış yola girme kardeş ben sana yol gösterim
    raporu yenilemek için tekrar heyete gir ve atandığın kuruma gidip ek süre iste...

clmapo gg

@Kurtulus1905 hemen mudahale etme olaya henuz net bir bilgi yok. 200 den fazla kamu hast kurumuna atanan var ama sadece bu arkads boyle bi durumdan bahsediyor
    Konu clmapo tarafından değiştirilmiştir (01.10-2016 Saat 11:40 ). Gerekçe: jjh

enes_mrl

Kardeş benim raporda çalışabilir yazıyor ama istihdam kutucuğu boş calisamayacagi işler niteliği hassas görmeyi gerektiren işler yazıyo bi sıkınti olurmu acaba ilerde

Üye
    Hüesyin Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    19:18
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA

Hüesyin

Bende sıkıntı çıkabilir zaman varken eklettirin demiştim başka konuda, banada dana altında buzağı arıyorsun demişlerdi.kurumla görüşülüp atama evraklarıyla hastaneye başvurunca çünkü yalan dolanla çok kişi iş yapmaya çalışıyor evraklar kanıt oluyor, işler hızlandırılabiliniyor.

Üye
    notfound Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

notfound

@Kurtulus1905 yeni raporun çıkması 2-3 ay sürüyormuş, kurumu arayıp konuştum ankara ile konuştuktan sonra geri arayacaklarını söyledi ve başka bir rapor/belge ile olabiliyormuş.

clmapo

@notfound kardes cok cok gder memur olabilir raporu alrsn o da kisa surede cikiyor. Ki bnde ayni dertten muzdaribim bnmde istihdam kismi ve calisablr alani bos

Üye
    notfound Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

notfound

@clmapo
    Sadece memurluk değil tekniker olarak çalışacağım.

Telefon ile arayıp sorarım.

sarasota

Arkadaşlar raporda çalışabileceği işlerin niteliği boş olduğu zaman bu herşeyi yapar anlamına geliyor kurumda herhangi bir durumda sorumluluk almamak için bu kısmın doldurulmasını istiyor aslında bizler için gayet güzel bir uygulama düşünün efor gerektiren işlerde bir koahlı hasta yada kalp hastası yada yürüyemiyen ortopedik bir engelli den üç katlı bir kurum diyelim sürekli in çık yapması gereken bir is verilse nasıl olur şimdi diceksinizki yahu amir körmü görmüyormu malesef görmüyor ben rapora bakarım diyor az ama var böyleleri bu forumda neler gördük duyduk okula boya yaptıran sürekli merdibven indirip çıkartan ve bunlarda ortopedik engelli arkadaşlardı doğru düzgün ayakta bile duramıyorlardı kisaca burayı doldurtmak bizler için çok önemli ve faydamızadır arkadaşlar

Üye
    notfound Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

notfound

@sarasota
    Boş olduğu için atanamazsam daha kötü ama

cagribekar

Tekniker kısmı belki efor sarf etmeyi gerektirebilir diye istemiş olabilirler yada raporun iki yıllık süresi dolmuş ya da bitmesi yakın olabilir mi

Üye
    notfound Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

notfound

@cagribekar
    1 yıl var bitmesine.

sarasota

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Atanmışsın zaten sana gereken süre verilecektir merak etme

Sayfa 3 / 8 İlkİlk 1234567 ... SonSon

Başlığın Etiketleri