Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 81 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmet961 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet zorlu
    Son Giriş
    12.11-2016
    Saat
    17:09
    Yaşadığı Yer
    elazığ

ahmet961

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Zamanın Ötesinde bende tam bilmiyorum. sanırım evraklarımızı falan inceliyorlar. görev yerlerimizi belirliyorlar. yani rapor alırken heyetin toplanması gibi bşey heralde.

Zamanın Ötesinde

@ahmet961 anladım kardeşim

Üye
    emre_61ts Avatarı

Gerçek Adı
    Bayram Özbayrak
    Son Giriş
    12.11-2016
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    Sakarya

emre_61ts MEBe atananların iş başı yapması

İyi aksamlar ben Sakarya MEBe atandım bana Sakarya il MEBden ayın 19una kadar başlarsınız dediler ilce olarak Akyazıyı sectim bugun de Akyazı İlçe MEBe gittim daha kararnamem Akyazıya gelmemiş acaba bir sorun mu çıktı ? ne zaman iş başı yaparım?

Muratsaid

Ayın 19 evrak teslimi için verilen süre ben bugün kurumu aradım atama bölümündeki bir memurla görüştüm bazı illere bakanlıktan bildirilen üst yazı gönderilmiş orda en geç eylül 30 işbaşı yapması gerekmektedir yazıyor dedim evet bizede o yazı geldi dedi bende farklı ile atandım fakat sizin bulunduğunuz ili istedim dilekçeyle dedim bu ilk atama yeriyle yada dilekçeyle sonradan atamanın bir gecikmeye neden olurmu dedim yok hayır olmaz dedi herkes ayın 30.da işe başlamış olacaktır diye cevap verdi bu hafta yada önümüzdeki hafta kesinleşir dedi arkadaşlar bilginiz olsun diye yazıyorum saygılar

Üye
    ETay Avatarı

Gerçek Adı
    Erkan Tayyar
    Son Giriş
    15.11-2016
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    Bilecik

ETay

bugun gıdıp bızzat gorustum kararnameler 29-30unda cıkıcakmıs 15 gun ıcındede ıs bası yapmamız gerekıyo

sarasota

Evet arkadaşlar sanırım bu ayı çıkarmadan tüm arkadaşlar başlar ve ondan sonrada 2.atama karmaşası start verir sene bitincede kadro durumları tartışılır bu hep böyledir zaten ancak işe başlamak için sabırsızlanan arkadaşlar çok fazla fakat gitmekten vazgeçen psikolojik olarak yada fiziken hazır değilim diyende azımsanmicak kadar çok arkadaşımız var onlarada Allah yardım etsin güç kuvvet versin diyecek başka söz yok

Üye
    ozgurluk Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    2

ozgurluk

İşe başlayacak arkadaşlar için;

hangi kurum olduğunuz farketmez genel olarak yazıyorum.
    İlk başladığınızda ilk gittiğinizde ne yapacağım, nasıl yapacağım, acaba yapabilecek miyim gibi birçok psikolojik durumlar yaşayacaksınız, ama pes etmeyin. Yapabilirsiniz. Yeni olduğunuz için zorlanabilirsiniz ama zamanla alışacaksınız. Belki sizden yaşca küçük birisi size emir verecek konumda olacak bu zorunuza gidecek, bu gibi durumlar her yerde var. Unutmayın ekmek aslanın ağzında, maaşınızı düzgünce alabileceğiniz bir iş bulmak kolay değil. Bunları düşünün katlanın ama bu söylediğimi kim ne derse "he" de durumunda düşünmeyin. İşiniz ne ise onu yapın. Amirinize karşı çıkmayın. Zamanla işinize alıştığınızda rahatlayacaksınız.

Umarım hepiniz iyi bir ortamda ve zorlanmadan görevinize başlarsınız. Hepinize hayırlı olsun...

davetsiz

biraz önce ankara meb e gittim hala valilik onayında dediler

Zamanın Ötesinde

Henüz haber yok Ankara Meb'ten.. imzalanmadı diyorlar.. neyi bekliyorlar acaba

arif8523

Arkadaşlara hala haber yokmu işbaşı yapan varmı ank meb

davetsiz

yok vallahi bizde haber bekliyoruz

arif8523

Kardeş mebdemisin

Üye
    tuncays Avatarı

Son Giriş
    25.10-2016
    Saat
    20:42
    Yaşadığı Yer
    ankara

tuncays

cuma 4 de aradım valilikte imzada bekliyor atama yerleriniz belli oldu ama vali bey imzalamadıgı için söyleyemiyoruz herhangi bir sıkıntı yok kayıtlı adresinize tebligat yapılacak zaten imza olmadan baslayamazsınız aynen böyle söylediler benim tahminim çarsambaya kadar belli olur

Zamanın Ötesinde

Hafta'ya mutlaka işe başlamamız lazım.. önümüzdeki hafta'da işe başlayamazsak artık diyecek söz yok..

Üye
    Enginsar Avatarı

Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    23:10
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır

Enginsar

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bimere cimere ve meb'e bu durumu şikayet edin tüm iller başlattı hemen hemen.

Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon