Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 81 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    NaftalinKokusu Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

NaftalinKokusu

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @delizora

Benim için çok önemli ben hem il hem ilçe istedim bana " oldu " dediler fakat Obsesif Kompulsif Bozuklugu var ve içime ufakta olsa bi şüphe düştü " olmadığına dair " eğer size dediginizi bana da derlerse kafayı yerim herhalde

Muratsaid

Bu hafta belli olur büyük ihtimal atanıp kendi iline yada başka bir ile tayin isteyenlerde inşallah ayın 30.da başlarız

davetsiz

ben ilk tercihim ilçe meb
    ikinci tercihim il meb
    üçüncü tercihim yine ilçe meb
    inşallah okula falan vermezler ne dersiniz arkadaşlar

Zamanın Ötesinde

@davetsiz neden okul istemiyorsunuz ? engeliniz nedir

davetsiz

engelim ülseratif kolit bir kaç okul müdürüyle görüştüm engelime uygun iş veremeyeceklerini söylediler o yüzden ilçe meb istedim

Üye
    bypeace Avatarı

Son Giriş
    04.10-2016
    Saat
    23:56
    Yaşadığı Yer
    sanane

bypeace

hizmetli ile memurun maaşını görünce ben şok oldum. hiç beğenmedim. 2500 TL benim mazotuma yetmez )

Şirkette çalışmaya devam. zaten EKPSS den iyi puan alıp iyi yerleri tutturamıyorum. ADİL değil..

Üye
    ahmet961 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet zorlu
    Son Giriş
    12.11-2016
    Saat
    17:09
    Yaşadığı Yer
    elazığ

ahmet961

@davetsiz 'tercihim' derken yani size ikinci bir tercih mi yaptırdılar merkezde veya ilçede mi çalışacağınıza dair ?

davetsiz

evraklarımızı il milli eğitime teslim ederken bir kağıt verdiler şuraya evine en yakın 3 okulun adını yaz dediler bende ilçe yada il milli eğitimi tercih edebiliyormuyuz diye sordum onlarda evet dedi bende ilçe ve il milli eğitimi yazdım o kağıda adresimi telefonumu yazdım imzaladım verdiğim evrakların en üstüne o kağıdı koydular

Üye
    ahmet961 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet zorlu
    Son Giriş
    12.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    elazığ

ahmet961 görev yerlerimiz bu hafta içi belli olur mu ?

arkadaşlar malum pek çoğumuz evraklarımızı teslim ettik. şuan yine bi bekleme süreci içerisindeyiz. ( her zamanki gibi )
    acaba bu süreçte tercih sonuçlarının açıklanmasında olduğu gibi uzar mı ? yoksa bazı arkadaşların dediği gibi 30 unda işbaşı mı yaptırırlar ? henüz çalışacağımız kurumda belli olmadı. umarım bu hafta her şey netleşir.

davetsiz

vallahi bakanlığın üst yazısında en geç 30 eylüle kadar işbaşı yaptırılsın yazıyor dur bakalım bu hafta olmazsa önümüzdeki hafta kesin sonuçlanır diye düşünüyorum

Üye
    ahmet961 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet zorlu
    Son Giriş
    12.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    elazığ

ahmet961

bana da öyle bir yazı yazdırdılar ama ben okul adı yazabiliyormuyuz diye sordum hayır sadece evime yakın bir yerde görev yapmak istiyorum diye yaz adresini telefonunu falan bende yazdım. yani herhangi bir kurum adı belirtmedim sadece evime yakın bir kurum diye yazdm

davetsiz

o zaman evine en yakın bir kaç yer için umutlan bence

Üye
    ahmet961 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet zorlu
    Son Giriş
    12.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    elazığ

ahmet961

evet. yani evime çok yakın iki okul var yaz dese oraları yazacaktım ama gerek yok dedi diye bşey yazmadım. neyse seninde hakkında hayırlısı olur umarım saol

Üye
    ahmet961 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet zorlu
    Son Giriş
    12.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    elazığ

ahmet961

evet bende öyle düşünüyorum. ben aradım bugün. henüz komisyon toplanmadı dediler. beklemedeyiz.

Zamanın Ötesinde

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ahmet961 komisyon neden toplanıyor kardeşim ? bu konu hakkında bilgim yok pek

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon