Sayfa 1 / 27 1234511 ... SonSon
Toplam 395 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

s.unsal_40 Ankara MEB'e evraklarını teslim eden var mı? Yer ne zaman belli olur?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ben boluya atandım ama ankarada görev yapmak istiyorum. Dilekçemi bolu il milli eğitime buğün fax çekip, asıllarınıda kargoyla gönderdim sanırım yarın ellerinde olur. Ankara meb in istediği evraklarda hazır elimde bolu görevlendirme yapacakmış ankaraya o yazıyımı beklicem. Yoksa yarın evraklarımı ankara il milli eğitime götürsem kabul ederlermi bu durumda olan varmı? Birde ankaraya evrakları teslim ederken herhangi bir sıkıntı oldumu? Yer falan seçin dedilermi aceba?

Atandığımız yer ne zaman belli olur?

neslihankocaman

sizin yaptiginiz islemleri gecen hafta bende yaptim bugunde ankara mebe evraklarimi teslim ettim dilekcemi verdigimi soyledim gorevliye tamam dediler evraklarimi aldilar ise baslamaniz ekim ayinin basini bulur dedi

Zamanın Ötesinde

@neslihankocaman dilekçeniz kabul olmadan mı verdiniz evrakları ?

neslihankocaman

Antalyadaki bayani cuma gunu aradim biz yazinizi bugun yaziyoruz ankaranin pazartesi eline ulasir dedi pazartesi ankara mebi arayip gidin demisti telefonlari surekli mesgul oldugu icin direk gidip verdim ordakilerde gelmis mi diye kontrol falan etmediler ama dilekcemi verdigimi belirttim aldilar

s.unsal_40

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: neslihankocaman Mesajı Gör
    sizin yaptiginiz islemleri gecen hafta bende yaptim bugunde ankara mebe evraklarimi teslim ettim dilekcemi verdigimi soyledim gorevliye tamam dediler evraklarimi aldilar ise baslamaniz ekim ayinin basini bulur dedi
    O zaman bizde gidip verebiliriz dilekçenin sonuçunu beklemeye gerek yok o zaman. Peki evrakları verirken başvuru formu doldurdunuz sanırım bişey dedilermi yer seçin falan diye.

Zamanın Ötesinde

@s.unsal_40 aynen dediğiniz gibi beklemeye gerek yok.. gidip vermek lazım

neslihankocaman

Evet 3 okul sectim

Odanin numarasini verdiler isterseniz verebilirim

s.unsal_40

Okul mu seçmek zorundaymışız başka bi yer seçebiliyozmu ilçe milli eğitimler halk eğitimler falan bunları secemiyozmu? Nerenin numarası atama bölümünün mü siz verinde şu dilekçeyi takip ederiz?

Zamanın Ötesinde

bildiğim kadarıyla, size 3 tane ilçe'den okul gösteriyorlar siz hangi ilçede ve okulda çalışacağınızı kendiniz seçiyorsunuz.. atananlar öyle diyor

s.unsal_40

Neslihan kocaman : Okul mu seçmek zorundaymışız başka bi yer seçebiliyozmu ilçe milli eğitimler halk eğitimler falan bunları secemiyozmu? Nerenin numarası atama bölümünün mü siz verinde şu dilekçeyi takip edelim.

Zamanın Ötesinde

hayır halk eğitim falan değil.. sadece okul seçebiliyorsunuz birde ilçe seçebiliyorsunuz... atanan ve işe başlayanlar öyle diyorlar

s.unsal_40

Öyle olmaması lazım sonuçta bir kere istediğimiz yere atanma şansımız yokmu varsa istediğin yere direk vermeleri lazım değilmi?

Zamanın Ötesinde

evet ama size sadece 3 tercih hakkı veriyorlar.. yani sınırsız hakkımız yok.. bunada şükür bence..

neslihankocaman

Ben okul istedigim icin okulu yazdim onun icin sormadim evraklari teslim ettigim odanin numarasini verdi 223 75 07 personel

s.unsal_40

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Siz okul mu istiyordunuda istediğiniz okulu yazdınız. Okul yazmayıpta ilçe milli eğitim müdürlüklerini yazsak olmazmı aceba?Burası atama bölümünün numarası sanırım.

Sayfa 1 / 27 1234511 ... SonSon