Sayfa 8 / 27 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon
Toplam 395 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

davetsiz

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben şimdi bilkentteyim az işim var sonra meb e gideceğim en geç 1 saate mebdeyim

s.unsal_40

Bir arayın ilk önce ne diyecekler valilik yazıişleri 0312 306 66 40

Ergin Erim

Arkadaslar Vali Yardimcisini Aradim Suleyman Huyuk mu He Orayi Degil 0312 330 66 28 Imza Valinin Onundeymis Vali Beyden Bekliyoruz Dedi

Gelin Toplanalim valilige Cikalim Ve Orda Imzalatiriz Onu Bu Bakimdan Bunun Tek Caresi Bu

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:37
    Yaşadığı Yer
    İZMİR

özer özkan

ne deyim
    hakkınızda hayırlısı neyse o olsun

Ergin Erim

S.Unsal Kardesim Haklisinda Zaten Meb Bunu Arastiran Yer Iste Hani Bu Bakimdan Bizim Yapacagimiz Varip Valinin Sekreteriyle Konusup Valiye Durumumuzu arz etmek

Evrem0123

Arkadaşlar az daha sabır sizi arıcaklar zaten bende meb atandım bende bekledim sabır edelim siz atandanız zaten iki sene bekleriz falan olayı yok valilik ister bir günde isterse beş günde imzalar lütfen sabır.. Hayırlısı ile olsun işiniz aceleyle olmaz yani...

Ergin Erim

Kardesim 2 Sene Kimse Beklemez En Gec Haftayada Uzerine Dusmezsen Gec Cagirilirsin Sorun Orda O Yuzden Diyorum Bende...

s.unsal_40

Eli kulağındadır heran herdakika imZalanabilir. Valiliğede gitsek böyle diyeceklerdir. Vali yardımcısını aramakta etkili olacaktır. İnşallah herkesin gönlünce olur iyi insanlarla karşılaşırız umarım.

Ergin Erim

Hayir Bir Gorusme Talebinde Bulunursak Iyi Olur Hizlandirmis Oluruz Arkadaslar Valilik Ulustaymis Yani Gorselim Haberleselim Gidelim 1 Saatimizi Alir

s.unsal_40

Bide yeni bina yapmışlardı sanırım varlık mahhallesine bulamayız valiyi yerinde ama sekreterleri belki olur.

Ergin Erim

Yok Sordumda Orda Dedi Hani Zor Degil Kardesim Biz Bu Isi Yapariz Seninle Gel Bulusalim Diyelim Hani Biz Ne Kadar Ustune Dusersek Hizli Olur Kardesim El Elin Esegini Turku Cagira Cagira Aramis

Ya Biz En Azindan Yetkiliyle Goruselim Sorunumuzu Soyleyelim Vali Yardimcisida Ilgileniyormus Onunla O Bizi Aydinlatacak Mebi Aramayla Olmaz Bu..

s.unsal_40

Sen nerdesin şimdi öğleden önce yetişebilirmiyiz yoksa öğleden sonramı?

Ergin Erim

Ben Bahcelievlerdeyim Bulusalim Hemen 15 Dakikaya Hazirim 20 Dakikaya Kizilaydayim Bulusalim Ulus Yakin Kardesim

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:37
    Yaşadığı Yer
    İZMİR

özer özkan

gelişmelerden benide haberdar edin eğer olumsuz sonuç alırsanız özelden bana ulaşın yalnız bazen işim yoğun olabilir ama genede ulaşın yardımcı olmaya calışacağım haberdar edin

Zamanın Ötesinde

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yine haber yok ankara MEB'ten..

Sayfa 8 / 27 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon