Sayfa 6 / 27 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon
Toplam 395 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Zamanın Ötesinde

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Evrem0123 hafta sonu tatil oluyor mu hizmetlilere ?

Üye
    shark Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara

shark

Arkadaslar face grubunda bir arkadasimiz vali ozel kalemi aramis. İmza ogleden sonra cikacak denmis. Bilginize..

Evrem0123

Evet hafta sonu tatil

s.unsal_40

Eren bende sabah valiliğin yazıişleriyle konuştum durumu anlattım atandığınız kurumu arayın dediler. Benim tahminimde akşama kadar imzalanır.

Zamanın Ötesinde

@shark saol kardeşim bilgilendirdiğin için.. bekliyoruz

davetsiz

@shark kardeş kesin bilgimi insanları boşyere umutlandırmayalım çok günah

s.unsal_40

Adamlar imzada diyor bizlerde bekliyoruz sizin gibi diyor kesin bir bilgi yok kimseyi ümitlendirdiğimiz falan da yok yukardada yazdıgım gibi benim tahminim akşama kadar imzalanır dedim. Kesin bir bilgi istiyorsan vali bey e ulaşıp ona sorman lazım ne zaman imzalıyacaksınız diye.

Üye
    shark Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara

shark

@davetsiz

Dostum yazdigim gibi facedeki arkadasin soyledigini yazdim ama yalan soyleyecegini sanmam

neslihankocaman

birazcık sabırlı olun arkadaşlar evrakları verirken söylediler zaten ekimin ilk haftası diye

Üye
    xpitonxd Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    Muğla

xpitonxd

@NaftalinKokusu arkadaşım benim ruhsal ve duygusal ,tehlikeli işlerde çalıştırılamaz engelim.Ben anlamadım nasıl lise nasıl okul, tuvaletin eşiğine sı....lar..Pok temizliyom resmen...Lütfen yepmam gereken izlemem gereken yolvarsa yardımcı olun..

Ergin Erim

@xpitonxd

Kardesim okuldamisin yoksa meb mudurluk mu

Öğle sonu 2-3 Gibide Arayin Arkadaslarim

SOSYAL ADAM

Şimdi aradım mebi Valide onada dedi arkadaşlar haftasonuna doğru belli olur gelmeniz bişey ifade etmez dediler bende bugün gidecektim.

Üye
    xpitonxd Avatarı

Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    16:18
    Yaşadığı Yer
    Muğla

xpitonxd

@Ergin Erim okul - lise

s.unsal_40

Az önce tekrar aradım hala imzada diyorlar. Meb e gidip soran oldumu aceba?

davetsiz

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar ankara valiliğinin resmi sitesine girip sayın valimize mesaj atın ben az önce attım belki faydası olur şöyle yazdım

sayın valim selamlarımı ve saygılarımı sunuyorum sayın valim ekpss ile milli eğitim bakanlığına atandım tüm şehirler atamaları yaptı göreve başlattı personeli bir tek ankara kaldı il milli eğitim müdürlüğünü arıyoruz valilikte onayda diyorlar sayın valim biz engelli kardeşlerinizi unutmayın bizi de atayın imzalarımızı atın tekrar saygılar sunarım.

Sayfa 6 / 27 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon