Sayfa 4 / 27 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
Toplam 395 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    shark Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara

shark

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    10 dk önce aradım arkadaşlar. Salı veya çarşamba imzadan çıkmasını bekliyoruz dediler. Peki yaptığımız tercihler belli mi çalışma yerlerimiz dedim, imzadan çıkmadan birşey söyleyemem dedi görevli..

Zamanın Ötesinde

@shark tebliğat ile mi gönderecekler keşke onuda sorsaydın kardeşim.. mesela İstanbul MEB internet sitesınden duyuru yayınlamış.. acaba bizdede öyle mi olur ?

Üye
    shark Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara

shark

Ben pazartesi günü öğleden sonra oraya gitmeyi düşünüyorum. O zaman daha detaylı konuşur bilgilendirirm sizleri. Ama bundan önceki aramamda tebligatı göndeririz fakat isterseniz gelip buradan da elden alabilirsiniz dedi.

Zamanın Ötesinde

@shark peki kardeşim saol

Ergin Erim

Arkadaşlar Başka Arayan Yok Mu Ankara Mebi?

Ergin Erim Ankara MEB 03.10.16'da atamalarınız sonuçlanır demişti, arayalım!

Evet Arkadaslar Ankara Meb Pazartesi Netlik Kavusur Demisti Bu Hafta Umarim Baslariz Artik Yorulduk Her Okul Ankaradan Bekledi Karari Burasi Ankara Oldugu Halde Aciklamadi...Hadi Arayalim Ne Soyledilerse Bu Baslik Altina Yazalim...

s.unsal_40

Bu nasıl iş yaa az önce Ankara Meb le görüştüm yerler belli oldumu dedim imzada çarşamba günü tekrar arayın dedi kapattı.

Ergin Erim

@s.unsal_40

Eee Kardesim Sali Carsamba Belli Olur Demislerdi Baska Bisey Demediler mi?

s.unsal_40

Banada pazartesi belli olur demişlerdi. Aradım şimdi işte belli oldumu diye çarşamba tekrar arayın imzada dedi başkada bişey demedi kapattı. Böyle giderse ayın 15 ini bulacak işe başlamamız ama bir iki saat sonra yada öğleden sonra tekrar aramak lazım ben öğleden sonra tekrar ararım başka arayan olursa da haberdar etsin.

Ergin Erim

Yani En Basindan Bari De Carsamba Diye Insanlarin Umutlariyla Oynama demi Yani? Ogleden Sonra Arayalim Carsambaya Kalmazda Hani Bugun Dese Arayip Duracaklar Diye Carsamba Dedi

s.unsal_40

Aynen bencede buğün akşama kadar belli olur gibi

Ergin Erim

@s.unsal_40

Gardasim Dakikan Varsa Ankara Valiligini Ara Mebe Gerek Yok Valilik soyler ne zaman cikacagini imzadn

Üye
    16Caner16 Avatarı

Gerçek Adı
    Caner
    Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    10:36
    Yaşadığı Yer
    Bursa

16Caner16

Ergin hayırlısıyla bu hafta aranır haftaya kadarda görevine başlarsın, başladıktan sonra 2 aya kalmaz nasıl izin alırım diye düşünüp durursun, gezme fırsatın varken değerlendir panik yapmana gerek yok, işsiz kalmazsın

s.unsal_40

Kardeşim valiliğide aradım şimdi atandığınız kurumu arayın diyorlar. Bekleyip görcez artık hakkımızda hayırlısı

Üye
    NaftalinKokusu Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:28
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

NaftalinKokusu

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende Tekirdağ atandım, şu anda görevimin başındayım eğer beni aramalarını bekleseydim hala görevime başlamamış olacaktım.. Tekirdağ MEB'e gittim biz sizi aramayı unuttuk dedi normalde görev yapacağım yer 23'ünde belli olmuş bide bana yalan söylediler zaten dün belli oldu diye düşünün

Sayfa 4 / 27 İlkİlk 1234567814 ... SonSon