Sayfa 3 / 27 İlkİlk 123456713 ... SonSon
Toplam 395 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Ergin Erim Ankara Meb Bugun Yada Pazartesi Belli Olur

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar Dakikam Yok Valilikten Kararname Gelmistir Zaten Ankara meb gun Icersinde Gelmesi Lazim

davetsiz

inşallah bi ankara kaldı zaten sen ankaranın neresindensin ergin

s.unsal_40

Ben az önce konuştum valilikte onayda beklemekteyiz dediler. Büyük ihtimal pazartesi dediler ama tahminimce buğün öğleden sonrada belli olabilir. Öğleden sonra birdaha aramak lazım.

Ergin Erim

Ben Bahcelievlerdeyim Cankaya Dakikam Yok Olsa Ariycam Cuma Demislerdi Simdiye Onaylanmis Olabilir Ararmisin Dakikan Varsa Zaten Haftaya Baslartirlarda

davetsiz

biraz önce aramış bi arkadaş pazartesi kesin demişler

Ergin Erim

Pazartesi Gelir Sali Baslatirlarda İşte Buraya Katilim Fazla O Yuzden Bu sorun Ama Cidden Ariza Insan Cok Ordakilerde Insan Gecen Vardim Bir Arkadas Aradi Beni Attinizda haberim mi yok diyor..

Siz Okul Mu Yazdiniz Arkadaşlar Meb mi ? Okulda Hizmetli Kadrosu Olma Ihtimalin Yuksek Mebte Zaten Taseron Temizlik Firmasi Var Ben Meb Dedim

s.unsal_40

Engin sen il meb i mi yazdın bende il ve ilçe müdürlükleri yazmıştım. Sen nerden biliyosun müdürlüklerde taşeron oldugunu benim bildigim kadrolu hizmetlilerde var sanırım

Ergin Erim

Il ve Ilce Meb Yazdim Bizimde Temizlik Firmasi Var Tamam Yok Demiyorum Ama Taseron Firma Kurumlarda Daha Fazla Ama Okullarda Is kur gelirse gelir Ama Normal Kurumlarin Hepsinde Var..

s.unsal_40

Hımm anladım hayırlısı artık bi belli olsaydı yerlerimiz inşallah herkesin gönlünce olur. Bir haber alan olursa haberdar edin bende bişeyler öğrenirsem yazarım.

Üye
    shark Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara

shark

Arkadaşlar arayan soran olursa öğleden sonra bilgilendirirse sevinirim. Muhtemelen öğleden sonra validen onayı çıkması lazım. Ona göre iş yerinden çıkışımızı alacağız.

Zamanın Ötesinde

Heyecandan yerimde duramıyorum.. neden gecikti bu kadar ?

Üye
    shark Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara

shark

Aynen o heyecan bendede var kardeşim.

Zamanın Ötesinde

@shark hadi hayırlısı

SOSYAL ADAM

Öğleden sonra arayan oldumu ankara mebi bi gelisme varmı

Zamanın Ötesinde

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arayan var mı arkadaşlar ?

Sayfa 3 / 27 İlkİlk 123456713 ... SonSon